Roll on yerine ne kullanalım?

Roll onlar sağolsun bütün gömleklerim pert oldu. Bunun bir çözümü yok mu? Yerine ne kullanalım? Soda falan kullanın demişler ama yara yapmaz mı o?

duyuru içinden altıntıladım

"Bende giysilere iz bırakmasından cok rahatsızdım. Vichy kullanmaya basladım sıfır iz oluyo ama oyle muhtesem bi kokusu yok kesinlkle ter kokmuyosun ama sanki ilac gibi bi koku veriyo sana garip bi koku yani. yves rocher den memnun kalmadım cünkü kokusu kalıco degil iz bırakmıyo ama gün icinde ter kokabiliyosun
"
  • Photographer  (31.01.18 20:36:38)
  • devilred  (31.01.18 20:38:07)
sözlükte bi entry okumuştum, hatun kendi yapıyordu formülünü falan da vermişti. baya da fav almıştı.
hindistan cevizi yağı başlığı olmalı. ben de yapacaktım ama üşendim.

  • Zargasyonel Vak'a  (31.01.18 20:52:11)
Hindistan cevizi erkek için çok kadınsı bir koku olmaz mı ya ??

  • westblack  (31.01.18 20:54:15)
Karbonat?

  • lana del rey  (31.01.18 20:57:30)
Karbonat işte soda dediğim? Yara yapmaz mı o? Nasıl kullanmak lazım?

  • westblack  (31.01.18 20:58:49)
Nivea Black & White kullanabilirsin. Senelerce kullandım, tek bir leke yok. Şimdi Nivea'nın pompalı sprey şeklinde bir deodorantını kullanıyorum, alüminyum yok içinde ama diğeri kadar etkili değil. İyi yanı içi gaz dolu olmadığı için kolay kolay bitmiyor.

  • i was made for you  (31.01.18 21:13:31 ~ 21:14:42)
deotak krem

  • sporty  (31.01.18 21:16:08)
icinden yarim kollu atlet giyersen sorun olmaz. hindistan cevizi niye kadinsi olsun yahu, bir sey olmaz kokudan erkeklige...

  • hot potato  (31.01.18 21:20:15)
Duştan sonra ıslak parmaklarınızı karbonata sürüp parmaklarınızda kalanlarla koltukaltlarınızı şöyle bir ovalıyorsunuz, en güzel çözüm.

Hayır, yara yapmıyor.
  • marjory  (31.01.18 22:38:21)
nivea pompali +1
cok guzel kokuyor

  • tiredpanda  (31.01.18 22:40:26)
Pudrasız olanlar genelde iz yapmaz

Nivea+1
  • Uncle Sam  (31.01.18 22:49:44)