skyrim

skyrim'de yan görevleri, questline'ları (joining the legion, windhelm'deki kolej görevleri falan) ana hikayeyi oynarken arada mı yapmalı yoksa ana hikayeyi bitirdikten sonra mı bakmalı, oyunu bitirmiş arkadaşların görüşleri nedir? witcher'daki gibi görev için tavsiye edilen level olsa güzel olurmuş bazıları zorluyor epey. hadi bu tekli yan görevler neyse de özellikle questlineları merak ediyorum örneğin kolej görevleri falan baya uzun sanırım ana hikayeyi bırakıp ona sarsam epey bi ayrı kalıcam hikayeden

bence en güzeli denk geldikçe yapmak. sıkılınca değiştirmek. karışıp gitmek öylece. sırayla memur gibi yapmak sıkıcı geliyor bana.

  • tukenmez adam  (31.01.18 13:38:29)
bence de denk geldikçe yapmak iyidir. kolej görevleri de neredeyse ana hikaye gibi zaten. biraz ondan, biraz bundan yapın. hepsini eşit götürün.

  • dedimmidemedimmi  (31.01.18 13:55:02)
karışık gidiyorum, hangisi bana yakınsa ona yöneliyorum, ömrüm yollarda geçiyor. oradan oraya ışınlanmıyorum pek.

  • SPQR  (31.01.18 14:56:45)
denk geldikçe diyosunuz ama denk gelmek tamamen bizim elimizde değil mi istediğim görevdeki yerlere giderim yani bi görev için gittiğim yerin yakınında görev varsa onları yapıyorum bi ama orda yerel halkla konuşunca bi sürü görev daha çıkıyor. konuşup konuşmamak elimizde sonuçta.

bi de şunu sorucaktım şu an legion'a katılsam windhelm gibi stormcloak yerlerine gidince sorun yaşar mıyım?
  • semaforo de medianoche  (31.01.18 16:29:09)
Arada bazı yan görevleri yapıp hikayeye dönüyorum. Bazıları yardımcı oluyor, bazıları hikaye ilerleyişinde sorun oluyor(bug değil). Aslınds en mantıklısı temel yan görevleri ana görevden önce bitirmek. Şu silahı bul, bu mağarayı temizle, o tüccara yardım etleri sonra da yaparsın. Karışık iyidir ama

  • nawar  (31.01.18 17:22:57)
ömrün yollarda geçmesi +1. bize bağlı ama tek bir questline a kilitlenmeden gidince denk gelenleri yapıyorsunuz işte.

  • tukenmez adam  (01.02.18 02:33:24)