[]

Sözlükte çaylaklıkla geçen süre hk.

Ben 2012'de 2 yıl bekledim. Dün bir sohbet esnasında bir kişi "çaylakken sürekli giri girilirse yazar olma süresi bir aya kadar düşüyor." Dedi. Bugün de başka bir arkadaşım yazar olmak istediğini söyledi. Çaylakken sürekli giri girmekle onaylanma arasında bir rabıta var mı?
 
sanmam sürekli girmekle alakası olduğunu, ben üç kez üye oldum. giriş yapmak önemli galiba ama siteye, bazen topluca aldılar aktifleri.
benim açımdan;
birincisi altıncı nesildi, aylar aldı.
sonra kitap bağışı ile yedi oldum.
en son şu ana kadar gelen süreç var, 2007'de falan başladı herhalde. çaylaklığı açtılar, 10 entry girdim, 1 saatte yazar olmuştum :)
  • passion rules the game  (30.01.18 20:38:36) 
Seni yemişler adamım. 10 entry girip bekleyeceksin. En mantıklısı bu.


  • Delay Fuze  (30.01.18 20:39:00) 
Geçen bir başıl vardı bilmem kaç bin entrysisi olan çaylak diye. arat bulursun. Öyle olsa buadam tur bindirirdi ;)


  • lafacukur  (30.01.18 20:47:06) 
*başlık


  • lafacukur  (30.01.18 20:47:32) 
Aslında şu andaki alım sistemini (algoritma onayı) ve nasıl işlediğini bilmiyoruz. Bence ikisini de deneyin bir hesapla 10 entryi yazıp hergun online olup bekleyin. Diğer hesapla yazarmış gibi entry girmeye devam edin sunucu yazarsınız (:


  • Ufuk  (30.01.18 20:47:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.