Gruppal turlarina katilan-bilen var mi

Iki arkadas orta avrupa turu dusunuyoruz hem tarih hem de fiyati uygun olarak gruppal.com isimli sitede turlar bulduk.
Ama bu sirketle tura giden hicbir tanidigimiz yok.
Acaba guvenilir midir yoksa dolandirilir miyiz napariz ?
Sozlukte yazanlari okudum ama reklam amacli entry olabilecegi suphesiyle sormak istedim.

ben jolly turla italya turuna katılmıştım geçen hafta fakat birkaç tur grubu birleşimiymiş. uçakta yanımda oturan kadın gruppal'den katıldığını söyledi. rehber geldi söyledi bir sürü tur şirketi var, birleştiriliyor dedi..fiyatı diğerlerine göre uygun gibi, eve gelince bakmıştım. bir sıkıntı yaşamadık- yaşamadılar. jolly tur, grupal bir aradaydık tek rehber eşliğinde yani. ben de ismini daha önce hiç duymadığımdan önyargılıydım ama bundan sonraki tur için grupala bakıyorum ben de. jolly ve ets'ye göre fiyat uygun.

  • gunbatimi  (03.02.18 13:20:14 ~ 13:21:04)