[]

uzaktan kumanda

eskiden çocukken oynadığımız uzaktan kumandalı arabalarımız vardı, ya ileri giderdi, geriye giderken de sağa(ya da sola) yay çizerek geri giderdi ve arabanın burnu istediğimiz yöne dönünce gene ileriye basardık. aşırı dandik şeylerdi, şimdiki rc zamazingolara benzemezdi bunlar.

neyse, aliexpresste falan bu aşırı dandik transmitter-receiver yani uzaktan kumanda ve arabadaki alıcıları bulma şansımız var mı. ben biraz arayayım dedim de hayvan gibi kontrolleri olan kumandalar çıktı, aban bu en dandiğinden lazım.


 
www.amazon.com

modül olarak bu
  • angelofdeath  (30.01.18 11:14:09 ~ 11:14:20) 
Bahsettiğin oyuncağın kumandasından mı arıyorsun? Yoksa benzer basitlikte 1 ya da 2 kanal kumanda sistemi mi arıyorsun?

1 kanal :
www.aliexpress.com

2 kanal :
www.aliexpress.com

Nasıl bir projede kullanmak istiyorsun? Merak ettim, ben de hevesliyimdir böyle şeylere :)
  • John Bloor  (30.01.18 11:21:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.