[]

En sevdiğiniz U2 şarkıları?

Merhaba

Benimkiler: with or without you,Every Breaking Wave, Bad, One

Ya sizinkiler?

 
U2'dan nefret ediyorum. En çok Bono'dan nefret ediyorum. The Edge fena bir adam değil.

with or without you.

edit: u2'nun sevdiğim tek bir şarkısı bile yok o yavşak bono yüzünden. yukarıdakini de öylesine yazdım. hiç sevmem.
  • rahip janick  (30.01.18 09:54:28 ~ 10:01:19) 
u2'ya ayrıca bir sempatim yok ancak one mary j. blige etkisiyle de beraber gelmiş geçmiş en iyi şarkılardan biri nazarımda.

u2 bana bişey etmedi ama bono kadar antipatik bir bruce springsteen var herhalde, ikisinden de haz etmem.

bu arada bono demişken;
bono bir gün yardım amaçlı bir konser veriyormuş. konser sırasında seyirciye muhabbetle bakarken, bir yandan da belirli bir ritmde elini çırpmaya başlamış ve demiş ki; "biliyor musunuz, her elimi çırptığımda afrika'da bir çocuk ölüyor"... o sırada seyirciler arasında bulunan adanalı bir vatandaş bağırmış; "çırpmasana o zaman orospu çocuğu".
eksisozluk.com
  • Bruce  (30.01.18 09:57:03 ~ 10:17:46) 
Bilmiyorum. :(

Sadece nefret ediyorum, saf nefret. Hayır, hiçbir tanışıklığım da yok. Sinead O'connor ile de tanışıklığım yok ama onu severim mesela. Hah, buldum. U2 çok omurgasız geliyor bana! Sinead (şined) O'connor deyince aklıma geldi. Bono'dan nefret ettiğimi söylemiş miydim?

edit: ya bak, u2 deyince yahudi görmüş eric cartman gibi oluyorum, öyle söyleyeyim.

edit 2: duyuru kariyerim bruce'a hak vermekle geçiyor. o olayı ben de biliyorum, gerçek bir olaydır ve bono tamamen haksızdır. FAGGOT!
  • rahip janick  (30.01.18 10:05:27 ~ 10:22:11) 
van diemen's land
desire

  • dedimmidemedimmi  (30.01.18 11:32:04 ~ 11:33:05) 
Electrical storm


  • i m cool with that  (30.01.18 11:33:08) 
Şimdi Bono başlığını okudum ve fazlasıyla itici buluyorum artık. Teşekkürler @bruce teşekkürler @rahip janick


  • Amaranta ursula  (30.01.18 13:21:14) 
Sanırım tek beğendiğim U2 şarkısı: www.youtube.com
Ben pek sevmiyorum.

  • konusma ben konusuyorum daha bitirmedim  (30.01.18 13:24:57) 
You’re The Best Thing About Me
Ordinary Love
Beautiful Day
  • brakgn  (30.01.18 13:40:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.