Nasıl kadınlardan uzak duruyorsunuz ?

Erkeklere sorum ne tür kadınları itici buluyorsunuz ?

Yıkık.

  • Tears of Devil  (30.01.18 02:35:11)
Kendini beğenmiş, ağzını yaya yaya konuşan, sürekli mızmızlanan, herhangi bir konuda söyleyecek sözü olmayıp, sahip olduğu tek şey bol makyajlı suratı olan kızlardan uzak duruyorum.

  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (30.01.18 02:37:11)
Kendine saygısı olmayan kadın tipinden nefret ediyorum.

  • gozu acik sevisen yahudi  (30.01.18 02:38:53)
cahil olduğunun farkında olmamakla kalmayıp, hayatı çözmüş tavırlar takınan ergen ruhlu kadın görünce kaçıyorum, şener şen gibi bacaklarım götüme vura vura.

  • reanarchy  (30.01.18 02:39:25)
Sadelikten uzak tüm kadınları itici buluyorum.

Herhangi bir alanda uzmanlık edinmeyi amaçlamamış, o alanda okumamış, her şeyden üçer beşer öğrenmiş bir kadını itici buluyorum.
Bir konuda uzmanlık edinmiş o konuda konuştuğunda "evet, budur" dediğim kadınlara bayılıyorum.

Özetle; kendi değerler dünyasını oluşturmamış bir kadından uzak duruyorum.
  • kalemdefter  (30.01.18 02:40:00)
hanımefendi olmayan.

  • biravekahve  (30.01.18 02:51:15)
gelişmeye kapalı ve kendini dünyanın merkezi sanan.

  • ravenclaw  (30.01.18 03:46:18)
Dudak buzen egitimsiz.

  • imelih  (30.01.18 03:48:31)
Çirkef ve empati yoksunu.

  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (30.01.18 04:12:34)
karekter: cahil, basit zevkleri olan, adabı muaşeretten bihaber, anneci.
fiziksel: uzun (175 cm üstü), kilolu, kısa saçlı, piercing'li... bu kategoride çok fazla şey var ya. bu yüzden yalnızım zaten asdfghjkl.

  • sen git ben geliyorum  (30.01.18 04:38:09)
sigara içen.

  • late viper  (30.01.18 04:45:27)
Sosyal medyada her şeyini paylaşanı diyim de sonraki o tip biri olur garanti

  • EasyTiger  (30.01.18 07:58:01)
Ne istediğini bilmeyen, kararsız, hayat siken tür kısaca.

  • bahoa  (30.01.18 08:39:31)
minyon, esmer, kısa boylu, akademisyen, bisex, mazoşist, kültürlü kadınlardan nefret ediyorum.

  • rahip janick  (30.01.18 09:08:13 ~ 09:08:23)
Türkçe yazım ve konuşmasında sürekli hatalar yapan.
sigara içen
küfürlü konuşan/yazan
Cumhuriyeti ve Atatürk'ü çok da önemsemeyen
apolitik davranmayı tercih eden
vermeyi değil almayı seven
kendine bakmayan
her gün duş almayan
saçı başı dağınık
gülümsemeyi sevmeyen
  • for the record  (30.01.18 09:44:36)
- küfreden
- sosyal medya (ozellikle instagram) manyagi
- pucca vb. okuyan
- muhafazakar
- dedikoducu, kiskanc
- sacini uc renklere boyamis, kendini marjinal gostermeye calisan
  • tabudeviren  (30.01.18 10:44:59 ~ 14:23:08)
Entel takılmaya kasmayın, nefes almayan kadın diyin geçin.

  • neymis  (30.01.18 11:00:54)
dogal olmayan, kasinti tipler.

  • neumann  (30.01.18 11:18:59)
-herhangi bir konuda ilgisi/bilgisi olmayan
-sürekli olumsuz düşünen,her şeyi eleştiren
-her konuda oldukça yetenekli olduğunu düşünen
-parasıyla gösteriş yapan
-sevgilisini hayatında her şeyin önüne koymaya meyilli,gerektiği durumda kendinden düşünmeden taviz veren
-küfreden, argoyu bol kullanan
-hayvan sevgisi olmayan
  • rakicandir  (30.01.18 11:24:59)
ben kadınım ama yanıtlamadan geçemeyeceğim. hepsinden uzak durmaya gayret ediyorum. hemcinslerimden tiksiniyorum. araba kullanırken özellikle o kadar yüzsüz oluyorlar ki; sinyal verdiğin zaman iğrenç bir biçimde sırıtıyorlar. hatasını anlayıp özür ifadesine bürümek filan yok suratı. yüzsüzce sırıtıyor ya da aptal rolüne bürünüyor. bön bön bakıyor suratına. sorularıma hep alaycı yorumlarda bulunan kadın cinsi. cinsel içerikli bir soru sorduğum zaman erkekler son derece nezaketli cevap verirken bu gavurları anlamıyorum, hem özgürlükten dem vuruyorlar hem senin kimseye soramadığın mahrem sorularına özgürce cevap verilmesine ket vuruyorlar. kadın cinsi başına ne geliyorsa hak ediyor bence. geçenlerde ..punun birine okkalı bir küfür yolladım. birden nizama geldi. alaycılığı bırakıp kendini savunma moduna girişti. kısaca hepsini itici buluyorum. erkeklerde de bu saydığım şeylere rastlanılanı vardır elbette ama bizden daha mertler.

edit: birde aynı platformda farklı farklı nicklerle kendini savunmaya girişenleri var ki; ağzım açık izliyorum onları. garibim kasap sorumu halen unutamamış, ceylanım kıyamam. ben kasapla barıştım bile bu hala orda. kasabın sana selamı var bi ara tanışmak ister misin?
  • for day to break  (30.01.18 11:43:48 ~ 15:06:01)
2-3, 10-20, 100-200 hatta arttırayım 1000-2000 kadın tanıyıp, kadın bir gün sinyal ile ilgili hatasını anlamadığı için, cinsel içerikli sorularına istediği gibi cevap vermediği için,"kadın cinsi başına ne geliyorsa hak ediyor" diyebilen; küfrün cinsiyetçi tarafı üzerine düşünmeyip birini küfürle "nizama" getirebileceğini düşünen, küfrü bir düzen sağlayıcı olduğunu sanarak hareket eden kadınlardan uzak duruyorum sadece. Geri kalan her zaman yanlıştan dönebilir, her zaman doğruyu bulabilir çünkü. Ama bunları yapan kişi kasaba gidip bir bakışı istediği gibi yorumlayıp, karşıdakine kafasına göre bağırabilir. Bunda bir gariplik görmez. İşte bu kişilerden uzak duruyorum her zaman.

  • windowsguvenlikduvari  (30.01.18 12:04:53 ~ 12:10:40)
Rafine zevklerden yoksun, hayatta çok basit hedefleri olan, ilgilendiği doğru düzgün bir hobisi olmayan, müzik zevki en son çıkan hitlerden ibaret, uyuşuk, hareketsiz, iradesiz, kaba, içi boş kibir sahibi insanlardan kadın erkek ayırt etmeksizin uzak duruyorum. K

  • i m cool with that  (30.01.18 13:21:13)
Bencil

  • bass solo take one  (30.01.18 13:21:33)
Ucuz kadınlardan

  • Tyler89  (30.01.18 16:14:15)
Devamli laf sokmaya calisan ya da herseyi bildigini sanan. Bu ikisi olmasin gerisi hallolur.

  • beriberi  (30.01.18 17:41:46)
söyledigi ile yaptigi bir olmayan kadınlardan uzak duruyorum.

  • eriksatie  (30.01.18 18:46:55)
Özgüvensiz, ne istediğini bilmeyen

  • MaNOfTheYear  (30.01.18 22:01:39)
ilgi manyağı tiplere katlanamıyorum, ons bile çekilmiyor. her kadını tanımaya çalışabilirim ama ona olan ilgimi kullanmaya, sömürmeye çalışan kadını asla.

  • Bruce  (30.01.18 22:04:03)
@windowsguvenlikduvari 15 ff mid open

  • regardless of what they say  (01.02.18 03:55:22)