Gaza geldim kurumsala girdim

Almazlar zannediyodum kariyer’den başvuru yaptım bir bankanın hukuk departmanına stajyer olarak işe alındım duyurudaki güzel insanların motivasyonu sayesinde..
ailem çok mutlu oldu, ben de kendimi yaşıyor hissettim silkelenip kendime gelmiş gibiyim çok sağ olun..

genel bir teşekkür etmek ve paylaşmak istedim, burdan sonra önüme bakıcam artık, kötü düşüncelere depresyona son..
iş hayatıyla ilgili önerilere açığım :)

Hayırlı olsun. Çok kasma kendini, yaparsın.

  • femme vitale  (30.01.18 01:50:55)
Hayırlı olsun. Daha güzelleri de olur umarım.
İlk maaşını alınca çay ısmarlarsın diyeceğim ama stajyer maaşıyla zor olur, kadroya geçince ısmarlarsın :)

  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (30.01.18 01:51:02)
Bayramda biz de dört kişi birleşip kurumsala gircez karsim. :p

Tekrar hayırlı olsun.
  • femme vitale  (30.01.18 01:52:12)
Oo hayırlı olsun, hukuk departmanı yoğundur, küçük bir tavsiye; sözleşmeli bürolar ile iletişime geçerken tatlı dilli ve nazik olun:)

  • cabiday  (30.01.18 01:52:55)
ömrün boyunca hep güzel haberler alırsın umarm

  • hopp  (30.01.18 01:53:22)
Adına sevindim. Başarılar :)

  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (30.01.18 02:02:41)
Hatırlıyorum duyurunuzu. Çok sevindim, tebrikler :)

  • voyager 1  (30.01.18 02:41:15)
Bugün işe gidince duyurunuzu arkadaşlara göstereceğim. Hayırlı olsun, bankaya girdiğimiz günkü sevinçleri unutmamak lazım :)
Daha güzel işleriniz olur umarım.

  • irene  (30.01.18 08:11:38)