[]

Bileğe Darbe Kırık Mıdır [CAPSLI]

Bugün bileğime sağlam darbe aldım. Etrafta hastane de yok, köy gibi bi' yerdeyiz. Uzaklaşmam mümkün değil şuan.

Kırık mıdır sizce?

i.hizliresim.com

 
şişik yok gibi ama rontgen çektirmeden bilemezsin


  • argent dawn  (30.01.18 00:14:34) 
bacagini/bilegini her zamanki gibi oynattiginda, uzerine bastiginda filan acimiyorsa kirik degildir.


  • midilli35  (30.01.18 00:18:53) 
Bileğimi oynattığımda acıyor.


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (30.01.18 00:21:20) 
aciyor ama nasil aciyor? boyle ciglik atasin mi geliyor, bir bicak batirmislar gibi mi aciyor, yoksa ufacik onemsiz bir sizi mi?


  • midilli35  (30.01.18 01:54:08) 
ne yazık ki röntgen çektirmeden anlaşılmıyor. benim 2 defa kırıldı, birinde çok şişmişti diğerinde hiç şişmemişti rahatça oynatıyordum da. git bi röntgen çeksinler, için rahatlasın.


  • jangbogo  (30.01.18 02:09:47) 
kırık olsa duramazdın.


  • late viper  (30.01.18 04:44:34) 
kırık olsa duramazdın bir şehir efsanesidir, röntgen olmadan belli olmaz.

geçmiş olsun.
  • eindaclub  (30.01.18 15:54:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.