evkur gibi senetli satış yapacagım nelere dikkat etmeliyim ?

merhaba
evkur gibi senetli satış işine girecegim müşteriye senetli satış yapmadan önce nelere dikkat etmeliyim
findeks bakılacak
çevre sorgusu yapılacak
yüksek rakamlarda UYAP kaydı bakılacak
daha neler yapabilirim
not: beyaz eşya ve mobilya satıyoruz

Beni geçen hafta farklı isimler için aradılar evkurdan. Tanımam etmem ben değilim dedim. Numarayı sallamışlar beni buldu. Arkadaşlarıma da geliyor telefon böyle. Evkur gibi firmalar ödeme kaybı riskini de ekleyerek satıyorlar. Sıkıntılı iş. Tanımadığın bilmediğine verme derim ben.

  • insomnia  (29.01.18 22:53:40)
Referans sistemini kullanın

  • O beni prenses peri sanıyor  (30.01.18 01:09:47)
Girme. Biz 50 senelik bir mobilya firmasıyız kart ya da nakit başka satış yok. Senet ödenmez bu devirde.

  • gozu acik sevisen yahudi  (30.01.18 02:09:31)
Ödeme kaybı ortalamasını da fiyatlarınıza eklemeniz lazım, yani atıyorum 100 tane buzdolabı sattınız ama bunun 90 tanesi kesin ödenir, 10 tanesi hacı olur gibi bir hesap çıkarmanız lazım.

Müşteri kiracı ise kaç yıllık kiracı olduğunu öğrenmek iyi olur, yeni ev tutup eşyayı senetle dizip bir kaç ay içinde firar etmesini engellemek lazım.
  • John Bloor  (30.01.18 10:41:04)