bu tur için ne kadar verirdiniz?

italya'da (toscana - umbria taraflarında) köyde havuzlu villada kalmalı, 4 gece 5 günlük, içinde şarap tadımı, peynir yapım turları da dahil birkaç aktitivite fiyatının da dahil oldugu( ucak bileti de dahil) 7-8 kişilik bir butik tura 750 euro verir miydiniz?

cebimde 750euro olsa vermem. ama cebimde 3000euro olsa veririm.

  • fyodor fyodorovic  (29.01.18 18:17:02)
vermezdim, o tarz şarap tadımlı falan bir tatil tarzım değil. kulağa biraz sıkıcı geliyor. böyle şeylerden hoşlanıyorsam gene de vermezdim çünkü havuzlu villa fiyatı gereksiz artırıyor sanırım. madem 7-8 kişiyiz, herkesten havuzlu villa yerine daha uygun bir kalacak yer seçmelerini talep ederdim.

  • istanbul kanatlarimin altinda  (29.01.18 18:40:52)
verilir. kendiniz de benzer bir şeyi yapsanız o bedele yakın olur. ancak kalınan yerdeki hizmet, yemek dahil olup olmaması ulaşım koordinasyonu vs. çok önemli. her şey 3/5 ve üzeri ise o para verilir bence.

  • tukenmez adam  (29.01.18 19:24:56)
ugrasmaya vaktim varsa kendim ayarlarim, bu tür aktiviteler astronomik tur fiyatlarina kilif olsun diye inanilmaz pahali gibi yansitiliyor fakat bi kere arastirmaya baslayinca goruyorsun ki en az 2 kati fiyat eklemeden tura dahil eden cok az yer var. dedigim gibi, vaktim varsa kendim organize eder cok daha iyi yapardim. vaktim yok ve param varsa verirdim cok dert degil.

  • in vino veritas  (29.01.18 19:56:44)