Max 1800tl olmadi 2000tl ye kamerasi iyi olan telefon onerisi var mi?

Oncelik kameranin iyi olmasi.

mi 6

  • yazar yazmaz yazan yazar  (29.01.18 16:52:06)
casper via 2
iki önde iki arkada toplam 4 kamerası var ve reklamlarda bunun üzerinden yürüyorlar. sanırım baya iddialılar.
sadece kamera için ise düşünebilirsin.
not: ben kullanmıyorum.
  • kjswbdlkjfdlkj  (29.01.18 16:56:04)
huawei p9 yada p9 mate.huawei ortaklığımı sorgulayacaklar. yada indirim varsa iphone 6

  • mikahakkinen  (29.01.18 17:01:02)
S7

  • 507  (29.01.18 17:42:05)
Her postta önerdiğim gibi note fe:)

  • carabelli  (29.01.18 19:20:23)
Huawei mate 9. O fiyata daha iyisini bulabilecegini sanmam. Kamerasi zaten direkt leica.

  • o ben degilim  (29.01.18 22:47:14)
"P9 mate" diye bir telefon yok, mate 9 var, p9 lite var, p9 var.

S7 bulabilirsen al turkiye garantilisi 2400 civari ithalatci 2000 tl civari. kullanıyorum ve memnunum. Kamerasi icin almıştım s8de de aynı kamera var, 2000 tl bandına gece ve az ışıkta daha iyi fotograf ceken alet bulamazsın 1.7 diyaframa sahip ois. Gündüz cekiminden bahsetmiyorum bile. Bunun dışında az ışık cok onemli değil dersen p9 gündüz leica lensleriyle iyi is çıkartıyor cift kamera ile güzel bir oyuncak bokeh efektleriyle f2.2 fakat ois yok video cekimlerinde. Buradaki ikinci kamera rgb sensoru o sebeple gayet guzel siyah ve rwnk derinliği sağlarken bokeh efektini de iyi yapıyor.
Huaweinin mate 9u da ithalat garantisiyle 2100 gibi bi fiyat, p9 gibi leica cift kamera f2.2 ama ois var, telefon paket olarak gayet iyidir.
Yine garanti onemli değilse xaomi mi 6 f/p olarak cok başarılı 1700 bandına çift kamera f1.8 diyafram ile yari yolda koymaz. Kvk garantilisi dw 2000 civari
Ithalatci garantili huawei p10 var, ithalatci garantili htc u11 var(2400), turkiye garantili sony xz1 var, ithalat garantili htc 10 var kamera gayet iyi ama tutulmadı pek.

Yukarıda casper via f2 yazılmış. 4 kamera demek mükemmel fotograf demek değil. Ön kameralar için olumlu konuşabilirim fakat arka kamerada f2.0 diyafram var ve ikinci kamera bokeh etkisi yaratıyor ve genis aci sağlıyor. Bunlar fena sayılmayan özellikler kesinlike donanim olarak tarmin eder. Fakat genis acı kullanıldığında haliyle kalite düşüyor. Bir de ois eksik hareketli video cekersen sarsintisi fazla. Yine de 2200 yerine 1800 filan olsaydı önerirdim. Telefonlarda kamera icin donanım sensörler ne denli onemli ise çekilen fotoğrafın yazilmla işlenmesi kismi var. Huawei ve samsung burada öndeler. Casperda ise ufak tefek netleme problemleri olduğu söyleniyor. Ve yazılım ve işleme muallak.
  • karacigerim vur kadehlere  (29.01.18 23:27:58)