[]

Ankara'da sevgiliyle gidilebilecek metal müzik yapan mekan arıyorum.

başlıkta da belirttiğim gibi ikimizde metal müzik sevdalısıyız fakat ne jolly ne if bizi siklemiyor artık o yüzden alternatif bir mekan bulmam lazım. çok nezih olmasına gerek yok çok da köhne olmasın. müziğimizi dinleyip bir iki bira içip olaysız şekilde evimize dönebileceğimiz böyle bir mekan ankara'da var mıdır?
 
hey gidi hey hocam
sene 2002 elazig
aynı kaygı

sgk ishanı vardı ben ankarayı ziyaret ettigimde
orada guzel yerler vardı

ama yoksa da alın biranızı evde dinleyin
behemoth falan dinleyin ne guzel :d
  • kingcyrax  (29.01.18 15:40:14) 
sadece Noxus paklar sizi, başka yer aramayın (Aylık takvimlerine bakın, rock/metal müziğin muhtelif alt türlerinde performans sergileyen yerli gruplar bulacaksınız).


  • candanag  (29.01.18 15:57:16 ~ 15:58:59) 
Eskiden Nil bar vardı.


  • yirmisantim  (29.01.18 16:30:39) 
metal mi kaldı ayol.

şaka bir yana tunalı'da black pub diye bir yer var, orası da size hitap edebilir.
  • bipolar  (29.01.18 16:36:53) 
cevaplar için teşekkür ederim. noxus güzele benziyor yeri de uygun. orayı bir deneyeceğiz sanırım.


  • qokaliptus  (05.02.18 10:46:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.