[]

Bir film vardı, hani adı şeydi...

Evet millet, bir film vardı ama adını bulamıyorum. Birkaç yıl önce bir otobüs yolculuğu sırasında izledim :) Ne oyuncuların ismini, ne de simasını hatırlıyorum. İçime dert oldu bu hatırlamama durumu ama hatırladıklarımı yazsam belki bir çaresi vardır diyorum.

Filmin adı araf ya da arafta gibi bir şeydi ama nerede ararsam arayayım bulamadım. Belki konsept bu olduğu için ben öyle ilişki kurmuş da olabilirim. Komedi unsurları içeren gerilim gibiydi sanki. Filmin hikayesi şöyleydi;

2 arkadaş (bunlar muhabirlik gibi bir iş yapıyorlar) yolculuk yapıyorlar. Derken bir kazaya karışıyorlar. Daha sonra yolları bir köye düşüyor. Köyden bir türlü çıkamıyorlar. Hatta arkadaşlardan biri diğerini bırakıp kaçıyor köyden. Köyde muhtarla tenis (ya da benzer bir oyun) oynamak gibi saçma bir detay vardı. Daha sonra o kaza sonucu ağır yaralandıklarını ve o köyün de araf olduğunu öğreniyorduk. Hatta elemanın kız arkadaşı mı köye geliyordu öyle bir şey. Bilen biri yardım etsin lütfen, yoksa kafayı yiyeceğim :)

 
  • malheiros  (29.01.18 12:45:36) 
öldür beni


  • olkol  (29.01.18 14:58:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.