[]

Akıllı telefondan normal eski telefonlara geçsem whatsapp'ı

Selamlar, akıllı telefonumdan eski telefonlara geçsem, whatsapp'ı bilgisayardan kullanmaya devam etmenin bir yöntemi var mı ?

bir de nokia 6110'a güncel hatlar takılıp kullanılabilir mi ? (bu olmazsa t-mobile'a geçeceğim)


 
Web Whatsapp için telefonun (yani mobil whatsapp) internete bağlı olması gerekiyor olmalı, kullanıyorum ama kesin bilgi vermem için denerim.

Olmadı BlueStacks ile kullanabilirsin, fakat pc biraz kasılır.
  • John Bloor  (29.01.18 10:54:25) 
Whatsapp etkin ve internete bağlı olmalı.


  • atom karincanin torunu  (29.01.18 14:17:42) 
Android sanal makine kurup oradan kullanabilirsin. Ben bir ara imac'te virtualbox ile kullanmıştım. Microsoft içinde sürümü vardır büyük olasılıkla.


  • battal gemalmaz  (29.01.18 15:08:29) 
telegram istediğini sağlayan bir uygulama ama malesef kullanıcı sayısı az. Eğer kullanacağın kişilerde telegram varsa ya da yükletebilirsen işin hallolur. Bu telegramın popüler olmamasını hala anlayabilmiş değilim ya neyse.


  • nickfury  (29.01.18 15:14:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.