[]

avustralya açık erkekler finalini nasıl izleriz?

bildiğim kadarıyla yarın ve yanlış biliyor da olabilirim.
çünkü turnuvayı digiturk henüz bağlanmadığı için takip edemedim.
nereden izleyebiliriz?
fikri, bilgisi olan var mı?

teşekkürler!

 
yarın 11:30da
eurosport veriyor. digiturkte yoksa internetten link kovalaman gerekecek.

  • sutlu nescafe  (27.01.18 19:51:44) 
@sutlu nescafe:

evet, işte ben de internet linki soruyorum zaten.
  • blatta hiberna  (27.01.18 20:02:43) 
reddit'te böyle maç linkleri veriliyor. maçın ismini aratırsanız belki vardır. premier lig ve nba maçlarını hep oradan takip ediyorum.


  • ravenclaw  (27.01.18 20:03:36 ~ 20:03:52) 
acestream kullaniyorsan asagidaki sitede cok guzel eurosport linkleri bulunuyor.

acestreamid.com
  • chunksia  (27.01.18 22:12:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.