7 liraya lahmacun satılması

Yemeksepetinde rastgeldim, ulan iyice uçtular ha. 7 liraya lahmacun olur mu?

soru şu : Gördüğünüz en pahalı ve en ucuz lahmacun kaç liraydı?

4.5-5 en ucuz.

  • blacksky  (26.01.18 23:41:08)
Hacioglu 4-4.5 lira ve guzel tadi. Is yerinin orda biryer var o da 4 lira. 7 lira baya abarti geliyor.

  • c1b2k3  (26.01.18 23:45:46)
Şok oldum yazdıklarınızdan sonra. Yemeksepetinde 8-9tl civarı burda maalesef :/
(İzmir)

  • Tyler89  (26.01.18 23:52:35)
bizim çevrede 3.5'dan başlayıp 7 liraya kadar gidiyor. 5 lira civarı olanlar fena değil. 7'likten arada bir yiyorum, herifler bayağı iyi yapıyor, dokunmuyor o yüzden.

  • mattiadestro  (26.01.18 23:55:45)
Bugün 7 liralık lahmacun yedim, alırken de çok mu pahalı yoksa pahalandı mı diye sordum halbuki, yemeksepetinde diğerlerine de baktım hakikaten 7 liradan ucuz lahmacun yok. Restouran fiyatları çok absürtleşti, 20-25 lira'dan aşağı ödemeden üstüne üstlük doymadan kalkıyorsun artık, yediğin de vasat yiyecekler. Bu yüzden ne var ne yoksa evde yapmaya başladım, şimdi künefe konusunda ustalaştım yakında lahmacun'a da sıra gelir, bu absürtlük insanı şef yapıyor.

  • gezegen olan pluton  (27.01.18 00:02:16 ~ 00:03:24)
Levent'te Namlı Kebap diye bir mekan var. 9 liraydı!!! Şirket veriyordu ama daha gitmedim o mekana. Yazıktır abi ya. Hiç gerek yok böyle şımarıklıklara.

5 lira benim için sınır. Hadi en fazla 5,5 olsun.
  • efreet sultan  (27.01.18 00:20:49)
Piyasa genelde 5 lira civarinda.eski meshur lahmacuncularda bile fiyat bu arada ama inceden ebat ufalmasi var.

Yemeksepetinden olunca 7 lirayi gormemesi imkansiz cunku %15 civarinda komisyon,gosterim parasi,bunun kdv si,o su bu su cok fazla ekleme var.ustune ticket kullaniminda %10 komisyon daha var.kurye masrafi vs ustuste koy hayattan sogursun.neredeyse odedigin paranin yarisini komisyona oduyor isletme,kalaniyla donmeye calisiyor.

Sonucta bu bedelleri bu kanallari kullaniyorsan sen oduyorsun.posta kutunda olan magnetlere bak,ara lahmacuncuyu telefonda 5 lira diyecek sana.
  • duptıs  (27.01.18 00:30:58)
İki gün önce 3,50’den sipariş verdim yemeksepeti’nden. Oldukça da lezzetli idi. Bir lahmacuna 4,50’den fazla da vermem, o da daha ucuz ve lezzetlisini bilmiyorsam. En yüksek de 6 ya da 7 gördüm yine yemeksepeti’nde.

  • devilred  (27.01.18 00:37:55)
1 tl ve 11 tl

  • all girls dream  (27.01.18 00:42:51)
Ataköy Şark Sofrası'nda lahmacun 10 TL. Ama kırk tane kebabı sollar.

  • jadle  (27.01.18 01:26:44)
zamanında (3 4 sene oldu) rumelihisarında 1 lahmacuna 15 20 lira vermişliğim var yanlışlıkla. resmen pavyon hesabı gelmişti lan fudsafas yenmez aga 7 liraya yenmez. bunun oluru 3.5 lira, bol sovan.

  • Tears of Devil  (27.01.18 01:31:24)
Birkaç ay önce 7 tl idi. Şimdi 9 tl olmuş.

  • false pretension  (27.01.18 01:37:38)
En ucuz 2 lira
En pahalı 5 lira
2 liraya yediğini 2013 de yemiştim. Tadı hala aklımda çok güzeldi.
  • valarmurgulis  (27.01.18 01:50:39)
Emek, yildiz aspavada 13 liraydi 1 (bir) lahmacun.

  • battal gemalmaz  (27.01.18 12:04:34)
Son birkaç ay içinde en ucuzunu 4 liraya gördüm, İstanbul'a gittiğimde Beşiktaş'tan gelmişti.

İzmir için 7 tl'nin altında zaten yok.
  • materyalist imam  (27.01.18 14:39:30)
Ankara tandoğan metro durağının yanındaki aspavada bir lahmacun 12 tl. bir arkadaşım şöyle yorumlamıştı. Millet gelip bir lahmacun sipariş edip bedava mezeye abanıyormuş. Oyüzden lahmacun fiyatı bu kadar yüksekmiş.

  • delicevat  (27.01.18 18:51:42)
İzmir İstanbul'dan pahalı olmuş ya, bu ne. 8'den başlıyor genelde. Ama 5 liraya bir yerden yiyorum efsane.

  • hadi ya la  (27.01.18 19:36:38)
haklı olabilirler herşeyin fiyatı uçmuş.
o değil de şu an leblebi yer fıstığından pahalı.
hani karışık tabakta hiç yenilmeyip sona kalan :)
  • herhaltibiliyoring  (27.01.18 19:42:24 ~ 19:42:38)
@hadi ya la;

İzmir'in İstanbul'dan pahalı olmasından ziyade, İzmir'de kebap kültürünün pek olmamasından kaynaklı bence.

dönerdir, kebaptır İzmir'de İstanbul'daki kadar yaygın değil. 6 sene oldu İzmir'de yaşıyorum, en basitinden hala canım döner çekince bildiğin normal döner bulmakta zorluk çekiyorum. her yer yok antakya, yok iskenderun garip gurup soslu dönercilerle dolup taşmış.

altı üstü pide döner, bol köpüklü açık ayran vereceksin anasını satayım.
  • materyalist imam  (30.01.18 02:10:42)