Playstation 1

Bi arkadaşımla çok fena gaza geldik; playstation 1de oynadığımız japonca winning eleven oynamak için, playstation 1 arıyoruz. Elinde olan varsa bi kaç günlüğüne hevesimiz geçene kadar ödünç verebilirse çok memnun oluruz.

Ankara içi olursa çok daha iyi olur.

bir işsiz kalmış bir de tez yazan arkadaşa yapıverin bi güzellik.

ps1 bulamazsanız emulator olaylarına girin.

  • sutlu nescafe  (26.01.18 18:17:06)
Ben ankaradayım ama kolları bozuk. Yeni kasa ps1, bir kol bozuk sanırım, diğerinin çoğu tuşu çalışmıyor. Kiralayın da biz de yolumuzu bulalım ya :D

  • Adramelekhh  (26.01.18 18:31:07 ~ 18:31:38)
Adramelekhh ya üç beş sorun olmaz da ben kol bakayım o zaman:)
winning eleven var mı ?

  • boyleseyolmaz  (26.01.18 20:12:59)
Yok vallahi, abuk subuk oyunlar vardı onlar da korsandı zaten. CD'ye ps1 oyunu çekmek kolay yaparsınız.

  • Adramelekhh  (26.01.18 21:15:21 ~ 21:15:32)
abi fiziksel bulabiliyorsanız eyvallah ama olmazsa 2 tane usb girişli joystick'iniz olsun, ps1 için çok tutarlı bir emulator var ePSXe diye, yıllardır arada oynuyorum. takar bilgisayara oynarsınız. gerçek playstation'dan daha iyi bence çünkü gerçeğinde cd arada takılıp donuyordu, pc'de loading süresi de çok kısa hem.

internette bütün oyunların isosu var, bende winning eleven var mesela 3,4, 2002 worldcup, roberto carlos'u forvete çekme filan her şey var.
  • gman  (27.01.18 11:58:35 ~ 11:59:50)
O zaman bu formül üzerine odaklanacağız mecburen :/

  • boyleseyolmaz  (31.01.18 19:06:28)