Counter Strike’da ismi unutulan bir map

Bir arkadaşın arayıp bulamadı map. Belki burada bilen birileri çıkar.

‘‘arayıp bulamadığım map. bi tane evin odalarının içinde geçiyordu map. böyle ev eşyaları vardı hepsi oyunculardan kat kat büyüktü. televizyonun içine falan giriyodun. bilgisayar vardı büyüktü. hatta teröristler iki yataklı ranzanın üstünde başlıyordu oyuna. teröristlerin bulunduğu odada üst üste iki yataklı ranza sandalye bilgisayar vardı.polislerin bulunduğu odada kanepe televizyon falan vardı.kitaplık da vardı galiba. ismini hatırlayamadım bir türlü. çok büyük ve güzel maptı.’’

Haritayı hiç oynamadım ama şunu buldum

de_firerats_basement2012_v2

Bu mudur?
  • senolll  (25.01.18 15:13:34)
de_rats olması lazım.

steamcommunity.com
  • chicha  (25.01.18 15:15:12)
içinde rats geçen tüm haritalar bahsettiğine yakın.

  • Tears of Devil  (25.01.18 15:17:52)
sen ratsları karıştırıyorsun

  • regardless of what they say  (25.01.18 15:59:38)
Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar.

Rast değilmiş. Bulundu. İsmi; de_gimlirats
  • crna gora  (25.01.18 17:13:49)
de_gimlirats da değilmiş.
Hala bulunamadı.

  • crna gora  (26.01.18 00:13:43)