[]

mahkemenin gerekçeli kararı yazmaması

belki böyledir ama yasalar 1 ay içinde yazılması gerekir diyor,

7 aralık da iş mahkemesinde davamız sonuçlandı ve hala karara çıkmış gözüküyor e devlette.

gerekçelisinin çoktan yazılması gerekmiyor mu

 
Senin soru ifşalar arasında kaybolmuş ama :)

evet bir ay içinde yazılmasi gerekir, kanun hükmü var. Kalemi aradınız mı? Unutmuş olabilirler, inatla yazılmıyorsa hsk ya şikayet mümkün. Burada dikkat ediyor hakimler 1 ay içinde gerekceli kararı yazmaya.
  • cabiday  (25.01.18 00:05:05) 
E-devlete bu kadar güvenme iyi çalışmıyor. Ara kalemi sor.
Bak benim bi dava vardı karar verildi gerekçeli karar yazıldı kesinleşti filan hala e devlette gerekçeli karar yazıldı yazar 2007 dosyası sen düşün yani.

Aklında olsun e-devlete çok güvenme özellikle adalet bakanlığı için.
  • infernalcadre  (25.01.18 00:11:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.