Ufak bir rica.......

Herkese merhaba,

Benim icin buyuk ama eminim birileri icin kucuk bir istegim olacak. Uzun uzun hikaye yazmama gerek var mi bilmiyorum, isterseniz onu da yazabilirim. Sorum kisaca su: Bana Shakira alabilecek biri var mi acaba? Bulamayiz, zor olur diyorsaniz ben nerede bulunuyorsa ogrenip size soylerim. Yardimci olacaklara tesekkur ederim.

Iyi aksamlar.

www.youtube.com

vignette.wikia.nocookie.net

Barselona’da yaşıyor kocası pique’ye sorabilirsin.

  • kumulatifvergimatrahi  (24.01.18 19:19:58)
Millet aç aç! Bir de kadin, anladığım kadarıyla, sarışın ve uzun seviyor. Sarışın ve uzunsaniz, şansınızı denemekten kacinmayiniz.

  • rahip janick  (24.01.18 19:21:04)
Bana yetecek kadar var. Fazla olsa verirdim.

  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (24.01.18 19:22:30)
Ben şu uzun hikayeyi dinlemek istiyorum eğer gerçekten ihtiyacınız olduğuna emin olursam toptancı arkadaşım var ondan edinebilirim bir adet. Direkt Kolombiya'dan çiftliklerden getirtiyor hakikisini.

  • oculi electrica  (24.01.18 19:33:01)
kumulatifvergimatrahi, orada yasiyor sevgili esi pique ile ama ben alamiyorum ki. Gucum yetmiyor. Daha guclu birilerindem yardim istiyorum bu yuzden.

rahip janick, ne yazik ki ne sarisinim ne de uzun boylu. Belki bu sefer farkli bir seyler denemek ister, bilemiyorum. Ben sansimi denemek istiyorum.

Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir, nereden buldunuz acaba? Ben de kendime kadarlik alirim, acgozluluk yapmayacagim.

oculi electrica, yazacagim size uzun hikayeyi. Ikna edebilirim umarim zira gercekten muskul durumdayim. Cok istiyorum kendisini.
  • lamira  (24.01.18 19:37:57)
İsterseniz elimde dua lipa var güncellemesi de geldi ısınma yapmıyor. Gönderebilirim

  • oculi electrica  (24.01.18 19:43:59)
@oculi electrica

Dua lipa elinizdeyse ben alabilirim.
  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (24.01.18 19:45:19)
@oculi electrica Hocam paket yapabiliyorsanız 2 tane de ben istiyorum.

  • lana del rey  (24.01.18 19:53:56 ~ 19:54:15)
oculi electrica, dua hanim icin su an bir talebim yok ama sonra sizinle iletisime gececegim. Coklu alimlarda bir kolaylik yapiyorsunuzdur umarim.

j r r tolkien hayrani, siz tolkien ile konusabildiniz mi ki ben de konusabileyim shakira’yla?! Karsisinda dilim tutulur.
  • lamira  (24.01.18 20:08:38 ~ 20:11:55)
@kusursuz dostlarin dört ayağı vardır
Öncelik lamira'da ama istemezse size gönderebilirim

@lana del rey
95 model cameron diaz var isterseniz en çok tutulan modeli
  • oculi electrica  (24.01.18 20:12:21)
Hocam çok acilse birebir imitasyon bulunur yardımcı olalım.

  • 038576  (24.01.18 21:47:57)
038576, hocam cok tesekkur ederim. Birinci sinif replika mi?

  • lamira  (24.01.18 22:08:05)
ben de isterim!

  • yuvarlanantencereninkapagi  (25.01.18 01:40:48 ~ 01:41:02)
@yuvarlanan dur allasen zaten ortalık karışık...
Sar oğlum ordan bi tane de bana!

  • [GODDARD]  (25.01.18 11:01:33)
Arkadaslar bu kadar talep varsa ben ureticilerle bi' gorusup fiyat alayim diyorum. Ne dersiniz?

  • lamira  (25.01.18 11:29:18)
@lamira, tabi hocam kesinlikle üst kalite. Orjinalinden ayırt edemezsiniz.
Toptan düşünürseniz de iskonto yaparız

  • 038576  (25.01.18 15:51:17)
Shakira'ların üretimi Çok zor. Dişileri Kolombiya'da, erkekleri Lübnan'da yetişiyor. Yılın çok kısıtlı bir zamanında biraraya gelebiliyorlar. Böyle kısa boylu, tatlı ve güzel popolu olmaları için de safkan olmaları lâzım. 77 modeli hâlâ efsane.

Eğer yaptırırsanız boyuna poposuna bakmadan bir tane de ben isterim. Ama ben en çok Ojos Asi Shakira'sını seviyorum. Bana bilmediğim dillerde şarkılar okusun.
  • yirmisantim  (25.01.18 16:05:24 ~ 16:09:43)
Bu gidişle hepiniz evde kalacaksınız! Annelerinizle birleşip "torun isteyen anneler derneği" kurarız artık :/
Pankartları dijital düzenleyip videoların arasına sıkıştırabilme ve daha neler neler yapabilme potansiyelimiz olduğunu belirtmeme gerek yok sanırım :)

  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (25.01.18 16:54:13 ~ 17:00:53)
@hayat

aplacım, ben askerliği yapıp işe girdikten 5 ay sonra annem ciddi ciddi başımın etini yemeye başlamıştı "torun istiyorum, herkesin var benim neden yok?!" diye, ben de gittim sokaktan ölmek üzere olan bir kedi aldım eve (adı Aysel, ellerinden öper), artık annem bana evlen demiyor.

Senin çocuklara tavsiyem: KEDİ BULUN.
  • rahip janick  (25.01.18 16:57:40)
Binicem üstüne vurucam kırbacı vurucam kırbacı muhaksksflf

  • [GODDARD]  (25.01.18 20:21:49)
038576, hocam arkadaslardan cevap bekliyorum. Sayiyi netlestirdigimizde fiyat konusunda sizinle iletisime gececegim. Cok tesekkurler.

yirmisantim, ben de 77 modelini ariyorum ama uretim yili daha yakin olanlar varsa onlari da bir sekilde besleyip buyutebilirim. Bakalim hocam, birkac ureticiden teklif alacagim. Butcemizi asmazsa girecegiz bu ise.

sl78, degilsin? Zorunda degiliz hicbirimiz......

hayat aklini konusacak bir filozof uret, e shakira’yla cocuk yapsak olmuyor mu? Alla alla... Bak ne guzel pique beyle cocuklari var. Yapan yapiyor, anasini torunsuz koymuyor.

rahip janick, eksik tavsiye vermissin hocam. “Kedi bulun, kedinizi iyi taniyin” olmaliydi o. Bazilari aylar gecse de taniyamiyor. “Artik seni taniyamiyorum kizim” :/

[GODDARD], hocam lutfen, cocuklar var......
  • lamira  (26.01.18 07:16:05)
@Lamira, tanrı bile dünyayı 7 günde yarattı. Bence bir kedinin topları olup olmadığını anlamanın 2 ay sürmesi normal. :/

  • rahip janick  (26.01.18 08:03:38)
rahip janick, sen tanri misin hocam? Yanilgilar dunyasi, meh.

  • lamira  (26.01.18 08:36:23)
@Lamira Bunu asla bilemeyeceksin.

  • rahip janick  (26.01.18 08:42:36)
rahip janick, haklisin :/

  • lamira  (26.01.18 12:21:42)