[]

90lar gecesi oryantal pop

90larda patlayan bir oryantal pop havası vardı hepinizin de malumu. ancak benim aradıklarım herkesin bildikleri ya da çıkış şarkılarından ziyade daha kenarda köşede kalmış anşamsızca deliler gibi darbukanın ya da zurnanın (zurna çok oryantal değil tabi ki ama bilenler anlayacaktır beni) çılgın attığı 90lar şarkıları arıyorum:

Birkaç örnek vermek gerekirse

Hazal - Aylele www.youtube.com
Ajda Pekkan - Sarıl bana www.youtube.com
Aşkın Nur Yengi - Ay İnanmıyorum www.youtube.com

Önerileri alalım. Teşekkürler

 
tarkan - gül döktüm yollarına


  • tabirimekruh  (24.01.18 00:13:01) 
Nazan Yeşiltan-Tak Takıştır www.youtube.com


  • d max  (24.01.18 00:29:48) 
sinan erkoç - havam yerinde www.youtube.com


  • rare  (24.01.18 10:09:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.