[]

İş göremezlik raporu

Ameliyat neticesinde 20 günlük bir rapor aldım. Bu raporu şirkete teslim ettim ama raporu ibraz edince sgk dan para alabiliyormuşum. Raporun görüntüsünü telefondan göstersem sgk dan para alabilir miyim illa raporun kendisi mi olmalı?
 
Rapor yazıldığında otomatik SGK sistemine düşüyor. Ziraat hesabınız varsa ücret hesaba yatırılıyor eğer yoksa bağlı bulunulan SGK dairesine gidip başvuruluyor daha sonra ücret elden alınıyor. Geçtiğimiz yıl ben bu şekilde ücreti almıştım.


  • crna gora  (23.01.18 19:53:01) 
Pardon ziraat hesabınız yoksa yine parayı ziraat bankasına tc numaranız ile yatırıyorlar, yine bankadan parayı cekiyorsunuz.


  • crna gora  (23.01.18 19:54:41) 
"raporu ibraz edince" dedikleri işte raporu şirkete götürüp vermekten bahsediyorlar. verdiysen tamam. ertesi ayın 23'ünden sonra git, paranı al.


  • kibritsuyu  (23.01.18 20:04:55) 
Rapor SGK'nin sistemine düşmüştür. Ödeme PTT'den yapılıyor artık. Geçmiş olsun.


  • femme vitale  (23.01.18 20:06:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.