Restoran

Merhaba,
Bir çok rakı balık mekanları önerilmiş ama eskiden kalma girdiler. Şimdi ne haldeler bilmiyorum.
Avrupa yakasında (taksim kalabalığına girmeden yeşilköy uzaklığına gitmeden İstanbul'un ikinci bölge sınırları içinde)
mekan arıyorum. Yanımda hanım bir arkadaşım olacak..
fazla abartıya kaçmadan damak tadı iyi, orta hallice bir mekan arıyorum..
en son gittiğiniz memnun kaldığınız yerleri soruyorum.
Teşekkürler.

müzik filan sizin için önemsizse kireçburnu'nda set balık var. müzik yoktur burda ve yediğin kadar ödersin. yemekleri, mezeleri vb. hepsi çok lezzetlidir. tavsiye ederim.

  • silah taciri  (23.01.18 16:38:37)
Ben de Set Balık diyecektim ama kalabalıktır set balık. Haricinde fiyat ve lezzet olarak en yüksek verim alabileceğiniz yerlerden biri bence.

Not: Nakit çalışır, kredi kartı geçmez.
  • dostlarorkestrasi  (23.01.18 16:42:52)
Rakı & Balık için Meymeze var Beşiktaş'ta.

Bir de balık şart değilse; Topağacı Bi Garip Meyhane var.
  • lcha  (23.01.18 16:47:42)
Set Balık güzel evet.. hiç mi müzik yok burada diyesim var..
Müzik belirtmemişim, gürültüsüz hafif taş plak çalsa ne iyi olur.
Teşekkürler.
  • yakupyaman  (23.01.18 17:22:48)
@yakupyaman öyle diğer mekanlardaki gibi yüksek sesli müzik yok. insanlar birbiriyle konuşsun diye müzik ya yok yada çok çok kısık sesle veriliyor sanırım(bu son kısımdan emin değilim)

bence önceliğiniz yemek ve mezeyse burayı tercih edin. ama mutlaka rezervasyon yaptırın. şahsen ben fix menü saçmalığını sevmediğim için bu tarz yerleri tercih ediyorum
  • silah taciri  (23.01.18 18:17:21)
Eleos,
Set balık iyi güzel ama arabayla gitsen içki içilmez, taksiyle gitsen servet ödersin,

  • michael_knight  (23.01.18 19:50:12)
Giritli reataurant son zamanlarda gittğim fiyat performans olarak en beğendiğim yerlerden birisi. Ulaşımı biraz ters ahırkapı taraflarında sultanahmetin aşağısı

  • solenkol  (23.01.18 20:15:23)