[]

huawei p10

var mi kullanan?
benchmark'lari iyi gozukuyor şeklini de begendim
ama emin de olamadim.

ne dersin geek duyuru?

 
Yakın zamanda çok araştırıp telefon aldım. P10 da aklımdaki modellerden biriydi. Ama galaxy note fe aldım. Patlayan note 7 yerine çıkarılan model. Fp oranı çok iyi telefon. Çok memnunum. Bir oneri olarak aklınızda bulunsun.


  • carabelli  (23.01.18 10:08:36) 
huawei p9 ve p10 lite kullanıyorum memnunum ancak p9 için p10dan daha iyi diyorlar. p10 mate alabilirsin yada p9 mate.


  • mikahakkinen  (23.01.18 16:51:58) 
P10 Plus kullanıyorum. Tavsiye ederim.


  • lunatic1  (23.01.18 21:53:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.