canon 500d almak istiyorum

arkadaşlar canon eos 500d almak istiyorum. teknosada 2.200 civarı gittigidiyorda 1.500 den başlıyor. şimdi ben bu gittigidiyordakilere güvenebilir miyim? bazı satıcıların profili gerçekten düzgün binlerce satış yapmışlar olumsuz yorumları yok. ürünlerin vitrin malı olmadığı iade ürün olmadığı japon malı olduğunu söylüyorlar. birde mağaza garantisi veriyorlar. ne derece güvenilir? daha önce alan var mı? yoksa 1.500 veriyosun 700 daha koy teknosadan fln mı al dersiniz. tabi öğrenci bütçemin kısıtlı pşduğunu unutmayalım. teşekkürler

o riske girilmez. 1500 lira bu. italyadan getirt tanıdıgın warsa. 680 yuro şuan. gg den daha ucuza geliyo heral bide garantili hiç olmazsa.

  • rereroro  (12.02.10 16:28:45)
bir arkadaşım birkaç ay önce 1.300'e almıştı doğubank'tan.
hayyam pasajı'na da bakabilirsin fiyat sormak için.
teknosa gibi mağazalardan alma kesinlikle peşin alacaksan.
  • BiBilsem  (12.02.10 16:32:00 ~ 16:32:34)
buraya da yazayım.
(bkz: babataş fotoğrafçılık)
(bkz: hayyam pasajı)
  • teritori  (12.02.10 16:32:12)
gg den lens almıştk arkadaşla sorun çıkmamıştı. ama işte makinede çıkabilir mi! evt yurtdışında öyle hatta bu yaz amerikadaydım kendim alacaktım ordada 900 dolara fln geliyordu ama para çıkmadı. alan arkadaşlarım oldu şimdi gayet memnunlar hiç bi sorun yok.

  • intihar etsem de kendime gelsem  (12.02.10 16:33:49)
Kardeşime sahibinden.com'dan japonyadan getirmiş birinden 1400 liraya aldık. 4-5 ay oluyor sorunsuz kullanıyor kendisi.

  • skatheist  (12.02.10 16:41:14)