[]

Tonerlerin muadili çıkmış , muadil ? Orjinalii ? Dolum?

Brother TN 2355 miş kullandığım fiyatlarına bakıyım dedim , oo 300 tl civarı , dolumunu 30 tl ye falan yapıyorlarmış , bir de Muadilleri var bunu anlamadım , 35 tl civarı (dolumu boşumu bilemedim )
Muadilleri veya doldurma olayı iyi midir ? 
muadil tonerler içi dolu, hiç kullanılmamış, sıfır, ama bire bir uyumlu çakma tonerlerdir.

yıllardır lazer yazıcı kullanıyorum. defalarca toner doldurttum, hiç verim alamadım. ilk birkaç gün iyi, sonra ya eksik yazıyor, ya bulaştırıyor, ya iz bırakıyor.

sonra muadil toner denen şeyi keşfettim. drum'ı falan hiç kullanılmamış olduğu için orijinalden hiç farkı yok. hp tonerini 25 liraya aldım daha yeni. orijinali 300 falan. kalitesi de iyi, doluluğu da iyi.

muadil öneririm doldurtmak yerine.
  • kibritsuyu  (22.01.18 18:26:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.