Ucuz elektrik süpürgesi

300-350 TL'ye kadar elektrik süpürgesi arıyorum. Öneriniz var mı?

edit: telefondan yazmıştım eksikleri düzenledim. :)

www.hepsiburada.com

+öküz gibi çekiyor alet, akıllara zarar. yorumlara bak.

- her evi süpürdüğünde toz torbasını temizlemen lazım, değiştirilebilir değil.
  • Photographer  (22.01.18 12:35:27 ~ 12:36:13)
bu fantom yalnız uzun çalıştırmalara gelmez. motoru uzun süreli kullanıma uygun değil.
www.hepsiburada.com

  • tolgan  (22.01.18 12:57:43)
tolgan bizde 2 tane var, bir evi süpürmek ortalama 15 20 dakka sürüyor, iyi iş görüyor. fiyatına göre iyi gerçekten.

  • Photographer  (22.01.18 13:10:15)
www.hepsiburada.com

oldukça başarılı. düzenli boşaltırsan sıkıntı yaşatmaz.
  • sutlu nescafe  (22.01.18 13:21:03)
homend tavsiye ederim, yillardir kullaniyorum. diger modellerine de bakarsin, bende ucuzu var.

www.hepsiburada.com
  • hjarteblod  (22.01.18 13:50:52 ~ 13:51:22)
dikey süpürge daha pratik/anlık temizlik için değil mi?
normal süpürge almam gerektiğini düşünüyorum.

  • nıç  (22.01.18 15:01:17)
dikey aldıktan sonra diğerini hiç açmıyorsun bile.

  • sutlu nescafe  (22.01.18 15:07:53)
bunların tozu o ufacık yerde mi toplanıyor ya? koca ev temizlenmez ki bunda :(
bu tip istemiyorum işimi görmez bence.

  • nıç  (22.01.18 15:27:58)
koca evden kastın ne bilmiyorum ama 100m2 ev temizleniyor.
illa büyük almak istersen toz torbasız olsun. ucuz diye aldığın makina parası kadar torba parası veriyorsun ileride.

  • sutlu nescafe  (22.01.18 15:53:20)
torbasızlarla ilgili endişem içini boşaltırken etrafa ve yüzüne gözüne toz yayılması. bu yüzden torbalı daha sağlıklı olabilir diye düşünüyorum. torbayı atıp geçersin. öyle değil mi?
yanlışsam düzeltiniz lütfen :)

  • nıç  (22.01.18 17:58:06)
nıç bizim kadar çok elektrik süpürgesi olan kimse yoktur inan bak 10 senede 10u geçti.

ne süpürgeler attık aklın durur, alıyorsun, toz torbasız, yok efendim, mite kırıcı, vay efendim ıslak kuru, kullanıyosun bi hafta, sonra bi bakıyosun çekmiyo.

servise gönderiyorsun tonla para vermişsin, yapamıyolar, sonra internetten araştırmaya başlıyorsun, bi bakıyosun binlerce aynı sorundan muzdarip insanlar var.

biz bu dik olan ucuz fantomla karşılaştığımızdan beri birisi 4 seneyi birisi 3 seneyi doldurdu, başka bişeye ihtiyaç duymadık.

neden aynısından iki tane aldın dersen, 2 ev var o yüzden.
  • Photographer  (22.01.18 18:48:39)
orjinal arçelik torba kullanmamıza rağmen defalarca patlatmayı başarmıştık. bazen yarısı doluyken bile biryerinden yırtılıyordu. sonra içindeki tozlar dışarı çıkıyordu çalışırken.
tercih senin.

  • sutlu nescafe  (22.01.18 19:55:32)
eğimli dikey süpürgeleri ben sevmiyorum, motorun ağırlığını sen çekiyorsun.
çok yorucu.

  • herhaltibiliyoring  (22.01.18 19:59:54 ~ 20:00:12)
@herhaltibiliyoring eğimsiz dikey de mi var, bunun alternatifi nedir? hiç anlamıyorum ya :(

  • nıç  (22.01.18 20:29:11)
ben kullanmadım ama dik duranları şöyle :
www.hepsiburada.com

  • herhaltibiliyoring  (22.01.18 20:34:51)