[]

şerit led

i.hizliresim.com
Bunlar sadece araba için mi? Evde kullanabilme şansımız olmuyor mu? 
tabii ki kullanabilrsin. şöyle bir şey lazım ama;
www.hepsiburada.com

  • mungojerry  (21.01.18 23:12:08 ~ 23:13:29) 
her yerde kullanılır ancak şık durmaz sanıyorum.


  • attirmayin makedonun kafasini  (21.01.18 23:12:35) 
sadece şerit alınca sonadan takılan trafolar çok takoz oluyor malesef. hazır kitlerin ufak minnak adaptörü oluyor onlar daha rahat oluyor. wish'te 2-3€'ya bulunabiliyor. örnek bu: (git: www.wish.com)


  • mirafiori  (22.01.18 03:05:19) 
mungojerry'nin dediği gibi adaptör (led trafosu diye geçiyor) takman lazım, o adaptörün de kapasitesini (amper) şeridin uzunluğuna/gücüne göre ölçüp seçmen gerekiyor. o yüzden ya internette kendinden trafolu modellere bakarsan daha sağlıklı olur, veya bir yerde hesapla o şekilde edin.

ha bi de bunların böyle çok renkli kumandalıları oluyor, onlar da işine yarayabilir belki bilmiyorum.
  • yuto  (22.01.18 03:11:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.