Su Sebili Tavsiyesi

Damacanayı gizli bölmesine koyabileceğimiz bir sebil düşünüyoruz, şöyle bir şey: www.bosch-home.com.tr

Tabi bundan ziyade sizin kullanıp fiyat/performans oranından memnun kaldığınız bir ürün varsa öncelikle onu duymak için bu duyuruyu açtım.

Teşekkürler şimdiden.

bizim evde bu sebilden var çok memnunum. suyu soğutmasını kullanıyorum ama ısıtmasını hiç kullanmadım verimli olmaz diye.

  • sta  (21.01.18 22:44:39)
Ben bu tarz cihazlarda ne kadar az detay olursa o kadar kullanisli olacagini dusunuyorum.alt tarafa o damacanayi doluken sokmak zahmetli is,elektrik gittiginde su basamayacak bu alet.

Ben yapi marketten noname bir urun aldim klasik tipte,guzel yani sicak ve sogugu ayri dugmelerle kapanabiliyor olmasi guzel,kisin bosuna sogutmuyor suyu sadece sicak kismini calistiriyorsun,eskiden kullandigmda salter iki fonksiyonuda kapatiyordu.250-300 gibi bir para odemistim buna.
  • duptıs  (21.01.18 22:56:10)
duptıs: elektrik gittiğinde de su alabiliyorsun bundan. soğuk kısmın deposu var ordan geliyor depo bitene kadar veriyor, ortadaki de direkt damacanadan alıyor o da elektrik olmasa da suyu veriyor.

  • sta  (22.01.18 11:26:47)