dizi arıyorum

izleyecek birşeyler arıyorum. önerilerinizi bekliyorum. aşağıya izlediklerimi ve 5-10 bölüm izleyip pek sarmayanları yazayım;

takip ettiklerim;

lost, himym, curb your enthusiasm, seinfeld, office (ingiliz ve amerikan, extras, coupling, mad men, breaking bad, true blood, dexter, prison break, flashforward, the lost room, the mentalist, south park, my name is earl, 30 rock, worst week (ingiliz ve amerikan), house m.d.

sarmayanlar;

lie to me, monk, the it crowd, smallville, chuck, desperate housewives, entourage, fringe, the big bang theory, csi ve türevleri

hangilerini en çok seviyorsun dersen house m.d. mentalist bide mad men derim. biliyorum liste biraz fazla ama çok sıkılıyorum tatilde. şimdiden teşekkürler.

  • erich  (12.02.10 12:58:43)
friends izlememek eksikliktir.

  • sanal uyku  (12.02.10 13:00:23)
house seven biri lie to me nasıl sevmeyebilir ki :)

aynı dizi ikisi de nerdeyse :)
  • plainwalker  (12.02.10 13:03:10)
how i met your mother

diziport.com dan izlenilebiliyor.

edit: görmemişim. o zaman heroes. nip tuck. the x files.
  • aksasu  (12.02.10 13:03:30 ~ 13:06:45)
scrubs seversin %90

  • passion rules the game  (12.02.10 13:07:59)
spartacus die bi dizi başladı fena değil.
two and a half men
hustle
dollhouse
ama o kadar dizi arasında friends görmemek şaşırtıcı.
  • janjan  (12.02.10 13:19:41)
friends izlememiş olup izleyecek dizi kovalamak zaman kaybıdır. hele himym'ı takip edip friends izlememek yazıktır günahtır.

  • nightwalkerg  (12.02.10 13:47:01)
lie to me nasıl house ile aynı onu anlamadım. ilk bir kaç bölüm ilginç geliyor ama onra kötü polisiye dizilerine dönüyor.
24 idare eder.

  • insanimsi  (12.02.10 14:02:56)
Seinfeld ve 30 Rock seviyorsan: Arrested Development

  • suda balik  (12.02.10 15:46:44)
çizgilerden örnek vereyim:

"futurama" (simpsons seviyorsan, bunu da seveceksin)
"avatar the last airbender"
anime seviyorsan kesinlikle "death note" ve "neon genesis evangelion" öneririm.
  • oddity  (12.02.10 15:52:59)
bazılarını yazmayı unutmuşum. friends izledim sarmadı. heroes kabak tadı verdi bıraktım. arrested development'ı bitirdim. aslında doğru scrubs çok tavsiye ediliyordu ona başlamasam fena olmaz

  • soujiro  (12.02.10 17:59:21)
death note diye bir anime var, 37 bölüm galiba. şu sıralar ona sardım, gayet te iyi gidiyo.

  • etna  (12.02.10 21:37:08)
family guy, biraz amerikan kültürü ve hardcore ama sardı mı sarar

  • yuto  (12.02.10 21:58:51)
24 ç ve kesinlikle Monk :)

  • squeeze  (12.02.10 22:16:28)
bende senin gibi dizi izleyen biriyim bu kadar çok!bence SMALLVİLLE,the o.c ve one tree hill i bir dene derim

  • dorre  (12.02.10 23:36:11)