[]

Askerlik tecili

Lisans eğitimimden sonra kazandığım 2 yıllık tecil hakkı haziran ayında bitiyor. Eylül'de bir lisansüstü programa kaydoldum ancak öğrenci işleri henüz askerlik şubesine bildirmemiş. Öğrenci belgesiyle şubeye gitsem kendim tecil ettirebilir miyim?
 
Üniversitenin sitesinden senato kararına bak ne istiyorlar. Standart öğrenci belgesi ile tecil olmuyor zaten. Ek-c2 belgesi alman lazım okuldan ama bazı okullar o belgeyi mevcut tecilini bozdurduğuna dair askerlik şubesinden belge getirirsen veriyorlar


  • kompisko  (21.01.18 09:12:30) 
onlar bildirecek. yöksisten bildiriyorlar artık zaten sanırım. enstitü öğrenci işlerinde askerlikten sorumlu bir personel olur. onla konuşun yazışır askeriyeyle:


  • prodeq  (21.01.18 09:27:39) 
öğrenci işlerine gidip sevk tehiri yaptırcam de, telefonla halletmiştim ben dilekçe yazıp mail atarak.


  • yuto  (22.01.18 03:55:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.