[]

arkadaşa doğum günü hediyesi

selamlar,

şubat ayında bir arkadaşımın doğum günü var. hediye araştırmalarına başladım.

32 olacak. erkek. evli, küçük oğlu var.

star wars, figür, rap müzik seviyor ama bu üç konudan yürüyemiyoruz çünkü doygunluk seviyesinde zaten.

çizgi roman okumayı seviyor. çizgi roman okurları derneği diye bir şey gördüm geçen tv'de. ücretli üyelik olsaydı onu hediye ederdim ama öyle bir topluluk değil.

sizin aklınıza geliyor mu böyle bir adama alınacak, uçuk bütçeli olmayan bir hediye?

teşekkür.

 
aliexpress'ten puro seti; puro kullugu ve puro makasi falan var icinde. veya viski seti, matara-bardak-pusula-caki var icinde yine guzel kutuda falan.


  • hjarteblod  (20.01.18 16:47:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.