[]

denizli iibf yakını erkek öğrenciye apart ya da pansiyon

pamukkale iibf 1. sınıf öğrencisi için;

*mümkünse yürüme mesafesi değilse ulaşımı kolay olan,
*sessiz sakin huzurlu, güvenli
*yemeğini kendi yapabileceği bir mutfağı olsa iyi olur, yoksa temiz düzenli bir ortak mutfağı olan
*özel banyo tuvalet
*tek kişilik oda

arıyoruz. tavsiye edeceğiniz ya da uzak dur diyeceğiniz yer var mı? her bilgiye açız açığız

 
Apartlar genelde Bursa caddesinde fiyatlar 750-800 civarı internet wifi dahil.

1+1 ya da 2+1 doğalgazlı ya da merkezi sistem hepsi.

Bir sürü yeni apart var. Biraz gezin hemen bulursunuz kendinize göre
  • westblack  (20.01.18 17:04:33) 
Cerrahi hastanesinin ya da burger kingin oldugu pekdemirin etrafinda uygun fiyatli guzel apartlar var. İibf kampusun baya altinda kaldigi icin buralardan ulasim yuruyerek 20-30 dakika falan suruyor en fazla.


  • ceann deas  (20.01.18 17:10:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.