dogu ekspresi

buna seks diyorlar, ne kadar dogru?

Doğu ekspresine aşırı talep var. Şu an için 5 yataklı vagon var 2 tanesi yıllık sözleşmeler kapsamında acentalara tahsis ediliyor. Kalan 3 yataklının kapasitesi 60 kişi. Haliyle talep karşılanamıyor. Daha fazla vagon eklenemiyor çunkü treninin boyu istasyon boylarını açıyor. Vagonlar satışa acıldıktan sonra 80 saniye içinde tükeniyor.seks yorumu cok tuhaf. Sekste yapıliyodur gayet normal ancak kim o zahmete girerki.acentalar o fiyata bilet satmıyor otelli bir kaç günlük tur satıyor.

  • delicevat  (19.01.18 21:04:28 ~ 21:05:51)
bu .....ler yüzünden doğuda öğretmen, memur olanlar memleketine gidemiyor. sen ....luk yapacan, adam ana-babasına kavuşacak. devlet kurumunun acentelere bilet satması bir o kadar p.....lik

  • ya ben lan neyse  (19.01.18 21:40:46)
Seks zor. Odalarin arasindaki duvar knce, muzigi hafif acinca bile yan odaya gidiyor. Nasil seks olsun yahu. Trende cok zor.

  • fakyoras  (19.01.18 21:56:51)