[]

sözlükte eski entryleri takip etme

Şimdi birisi bir entry giriyor sayfalar sonra başkası ona laf sokuyor, bu sefer birinci kişi bunu görüp editliyor, geri saldırıyor. Bunlar alışık olduğumuz şeyler . İyi hoş da nasıl yapıyorsunuz bunu arkadaş? Sözlüğün oha hacı sana laf çaktı diyecek yapay zekası olduğunu sanmıyorum, ki hali hazırda adam gibi bir mobil uygulama dahi yok ortada. E öyleyse? herkes girdiği entrylere tekrar girip benden sonra ne yazılmış diye bakıyor mu, entryi takibe mi alıyor, napıyor?
 
son sekmesinden senin entry'den sonra kaç entry girildiği yazıyor oradan takip ediliyor sanırım.


  • deligine yuvarlanmis tavsan  (19.01.18 18:34:29) 
son sekmesinden belirli bir süreye kadar senden sonra yazılanları görebilirsin. (bir hafta, iki hafta falan)

asıl takip edeceğin yer başlığın altındaki "takip et" özelliği.
bununla başlığı takip listesine alabilirsin. olay'a bastığından senden sonra bir şey yazılmış mı, görmediğin entry var mı anlarsın.
  • tabudeviren  (19.01.18 19:16:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.