Amerika Vizesi Hk. bir soru?

Henüz gidiş biletini almadım,ama vize almak istiyorum kenarda dursun 10 yıl. vize başvurusu yaparken bir arkadaşımın amerikadaki abisinin adresini versem, vize çıkar mı? Vize görüşmesi sırasında bana bilet sorarlar mı?

valla, merhaba hoşgeldin naber diyip 10 sene vize alanı da var alamayanı da var. amerikan vizesi konusunda siz gitmeden çok önce karar verilmiş oluyor gördüğünüz olay tamamen tiyatro.

bilet beklentileri olursa rezervasyon yapar geçersiniz çünkü kesin olmayan bir vize için ne bileti alacaksınız. avrupa böyle değil bak onlar istiyor.
  • ozdek  (19.01.18 15:29:37)
bilet sormazlar görüşme sırasında.
istenilen evraklar arasında yok zaten.
abinin adresini vermeni olayını bilmem ama görüşme sırasında soruyor niye gidiyorsun ne kadar kalacaksın vs diye. ne kadar gerçekten gitmeyecek olsanda gerçeğin bir simülasyonunu sebep olarak vermen lazım şüphe çekmemek için.
  • jedilance  (19.01.18 16:10:54)
Hariçten konuşmuş olmayayım ama zaten bir sene sonraya vize için randevu veriyor diye biliyorum.

  • SiyamkedisiZorro  (19.01.18 16:38:41)
Yok o 1 sene sonraya randevu olayı kalktı artık. Birkaç hafta sonrasına alabiliyorsun randevuyu.

  • himmet dayi  (19.01.18 17:21:29)