[]

Egzotik Ada tatili onerisi

Merhabalar,

Egzotik adalar tatili ayarlamak istiyorum fakat bir turlu beceremedim. Toplam tutar, yer, tarih, mevsim gibi bir suru parametre var. Hepsini birden tutturamiyorum.

1- Butcemiz iki kisi ucak, konaklama 10.000 TRY.Yemekler icin ekstra butcemiz var.
3- Kopmalik ya da deli gibi gezmelik bir yer istemiyoruz. Sakin sakin gunesin,kumsalin, suyun tadini cikartmak istiyoruz.
2-Maldivler, phuket, bali gibi yerleri dusunuyoruz ama Mart sonuna kadar tropikal bir tatil yapabilecegimiz baska adalarda olur.
3-Bu adalarda islak-kuru mevsim oluyormus. Bu cok onemli, cuvalla para verip rezil olmak istemiyoruz. Bu yuzden ada secimi onemli.
4-Herhangibir tur acentesi ya da kendimizin ayarlayacagi secenekler olabilir.

Kriterlerim yukaridaki gibi. Bu kriterlere uygun oneriniz var mi? Yardimci olana kumsaldan foto sozum olsun! :)

Simdiden cok tesekkurler!

 
Zanzibar'i da düşünebilirsiniz belki. hatta oraya gitmiskten, Tanzanya ve Kenya'ya da bir kac gun ayırabilirsiniz.


  • for the record  (19.01.18 14:50:30) 
filipinler - el nido & coron


  • superb  (19.01.18 14:55:17) 
seyseller, madagaskar.

sri lanka.

bali.

hangi adaya karar verirseniz kuru/islak mevsimine. bakarsiniz.
  • kuehles blondes  (19.01.18 15:56:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.