[]

Okeye dördüncü olmak istiyorum

Merhaba sevgili duyurucular,

İstanbul'da yaşıyorum, cinsiyet kadın. 101, okey, pis yedili, batak vs tarzı kağıt ve ıstaka oyunlarını oynamayı seviyorum. beynimi dinlendiriyor ayrıca. ama okulda birlikte oynadığımız arkadaşlar iş hayatı başlayınca hep bir yerlere dağıldı.

erkek olmadığım için de kıraathaneye gidip oynayamıyorum çat diye. komik olacak belki bunun eksikliğini çekiyorum. mesela yaşadığım yer çapa'da aile çay bahçesinde oynayanları görüyorum ama kimseyi tanımıyorum. uzaktan izliyorum.

direk 3 erkeğin arasına da dalmak istemiyorum. kadınlar kahvesi tarzı bir yer var mıdır gidip oyun oynayabileceğim? ya da nasıl tekrar oyun arkadaşı bulabilirim?

 
internetten oynamak istemiyor musunuz? yoksa oynayacak iyi site mi bulamıyorsunuz?


  • anarsik kurbaga  (19.01.18 13:36:25) 
@anarsik kurbaga: internetten değil de "haftada 1 oyun günü olsun ve dışarıda oynayalım" tarzı bir şey arıyorum.


  • frankie  (19.01.18 13:38:36 ~ 13:40:02) 
Aksama gel cevre tiyatrosunun oraya once yanci kadrosundan seni alalim,sonra sen nereye 4. lazimsa oturur oynarsin.duzgun yerdir sarkan edende olmaz,takil oyle.


  • duptıs  (19.01.18 13:44:04) 
king de dahil mi bu oyunlara?


  • windowsguvenlikduvari  (19.01.18 13:47:06) 
burdan karışık bir grup oluşturulabilir sanırım.


  • anarsik kurbaga  (19.01.18 13:49:19) 
Briç grupları var. Onlar lokallerinde gayet güzel düzenli oyun oynuyorlar. Briç'i saymamışsınız ama bu söylediğiniz oyunlardan anladığım kadarı ile gayet potansiyeliniz var. Önce öğrenir onra da oynarsınız.


  • SiyamkedisiZorro  (28.11.18 12:53:27) 
afyonda olsan her gün oynardık biz de devamlı dördüncü arıyoruz.
yolun düşerse burlara haberimiz olsun :)

  • guardiands  (28.11.18 13:35:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.