[]

B214 SMS iptalini gerçekleştirmiyor

Sözlükte de başlığı var, geçen gün buradan da sormuştum bu B214'ü. Kendilerini aradım ve sms iptal talebini geçtim, o gün sonunda sisteme işlediklerini ve artık sms gelmeyeceğini belirttiler ama sms hala gelmeye devam ediyor hem de cuma mesajı 08:30'da geldi mesela.

Şimdi mesai başladığında tekrar arayacağım ancak, yine kulakardı ederlerse nasıl bir aksiyon gösterebilirim ? nereye-nasıl ulaşmak gerekir ? Malum iptal talebini nasıl ispatlayabiliriz ?


 
Bimere sikayet ettiniz mi?


  • brkylmz  (19.01.18 09:08:59) 
Btk ya söylicem de


  • shenergy  (19.01.18 09:53:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.