[]

hangi kayak merkezi?

şubat sonu gidilecek.

uludağ, kartalkaya, erciyes? ve neden

manzara da olsun istiyorum ben

 
Hah ben de yeni başladım sorunuza maydanoz olayım yeni başlayanlar için tavsiye de var mı


  • isimmisimyok  (18.01.18 23:50:35) 
benim ilk olacak zaten :)


  • nucleon  (18.01.18 23:54:28) 
kartalkaya'yı tavsiye ederim daha sakin oluyor


  • mysql34  (18.01.18 23:57:18) 
Sarıkamışı da düşünün bence. Erciyeste pistler güzel manzara yok. Kartalkaya da güzel ama bence ederinin üzerinde para harcarsınız.


  • mithrilfender  (19.01.18 11:36:57) 
bence uludağ. kartalkaya ve kartepeye göre ekipman daha ucuz.
bi de kar kalınlıklarına bakman lazım. www.mgm.gov.tr

  • merhum  (19.01.18 16:23:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.