bizim burda lapa lapa kar yağıyor?

burası orta anadolu'nun yüksek kesiminde bir yer. sizin oralar nasıl?

Yağmur + kar soğuğu

  • dissendium  (18.01.18 22:26:49)
Burası Ankara burda kar yok.

  • diss0640  (18.01.18 22:26:51)
Burası ankara fırtına var

  • freetakilir  (18.01.18 22:30:56)
meteorolojiyle amatör olarak ilgilenen ve tüm kışı forumlarda geçiren birisi olarak YILDIM. DİSKİNDİM. BUNALDIM. bugün efsanevi yağış aldık biz burada ama karayel geç girdiği, hava yeterince soğumadığı için hepsi yağmur olarak düştü. akşama doğru soğuma gerçekleşince biraz kar yağdı ama tabii ki tutmadı. yarın sabah -5, bu sefer kar yok. YETER.

şimdi 22-23 ocak itibariyle yeni bir soğuk vuracak gibi duruyor ama ben ümidimi kaybettim artık. şu an için bulunduğum yerde 23 ocak öğleni için verilen sıcaklık tahmini -12 derece. o gün geldiğinde 1-2 dereceye çıkmış olur herhalde. nefret ettim artık. yağmıyor. hiçbir şey yok. kuru soğuk yiyip duruyoruz.

ankara'dayım bu arada. gölbaşı. şehrin rakımı en yüksek yerlerinden olacak bir de güya. ulan yine sinirlendim. ne biçim gölbaşı bu. şubat oldu yerde bir kere kar gördük daha. salı için kar vermiş mgm ama inanmıyom artık. güvenmiyom.
  • der meister  (18.01.18 22:31:02)
bizim burda da merkezde kuru ayaz varmış ama biz dağ eteklerindeyiz. o yüzden bu 3. kar bizim.

  • for day to break  (18.01.18 22:36:45)
Özendim.
Bizde (İzmir) bu gün gündüz vakti bi ara yağdı, arada kısa süreli mercimek büyüklüğünde dolu oldu. Şimdi sakin. Yıldızlar görülüyor.

  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (18.01.18 22:45:54)
Bursa. Sadece yağmur var.bu yıl kar yağmadı.

  • brnbrs  (18.01.18 22:46:41)
cennet böyle bir şey olmalı

hizliresim.com
  • for day to break  (18.01.18 22:54:20)
İzmit soğuk, yağmurlu, puslu ve karsız :(

  • mutlusismankedi2015  (19.01.18 00:31:59)
Malatya'da sabah başladı çok şükür. Güzel yağıyor. Kayseri'de karliymis. Birazdan malatyadan Kayseri'ye doğru yola çıkacam, inşallah yolda kalmayız.

  • etna  (19.01.18 10:07:04)
ne mutlu sana...

  • everythingok  (19.01.18 12:34:18)