Geyik koşusu için ayakkabı?

Merhaba duyurunun Nasuh Mahruki'leri!

Kardeşim Şubat'taki geyik koşusuna katılacak.

28k parkuruna kayıt yaptırmış lakin spor ayakkabıyla koşarım ben dedi, olm çamurda kafanı gözünü kıracaksın uygun ayakkabı alalım sana dedim de ne alacağımızı bilmiyorum ben de.

Mümkünse Decathlon'da bulunsun, öteki türlü de 250 tl'yi geçmese iyi olur.

Teşekkürler!

Trail koşu ayakkabıları var, internetten araştırın, botla falan koşulmaz.
Yalnız 28k koşuya katılan birinin az çok bilgisi olması lazım bu konular hakkında. İlk defa mı koşacak anlamadım?

  • peggy  (18.01.18 17:33:50)
Evet ilk kez koşacak ve biraz heyecanlı kendisi :)

Yarışı sağ salim bitirmesinden başka bir şey istemiyorum şu an.
  • chicha  (18.01.18 17:44:22)
İlk kez mi koşu yapacak (inşallah bu değildir hehe) yoksa geyik koşularnda mı ilk kez yarışacak onu tam anlayamadım ama 28k her iki durum için de fazla iddialı olmuş. Alışık olmadığı, kaygan bir zemin, inişler çıkışlar, nabız değişiklikleri.. Konu dışına çıktığım için özür dilerim ama belirtmek istedim.

Ben de uzun süredir koşuyorum, koşu ayakkabısı konusunda adidas en sevdiğim bu arada. ama devam etmeyecekse tek seferlik için değer mi bilemedim.
  • peggy  (18.01.18 17:55:48)
Geyik'te ilk kez koşacak, normalde 10k üstü koşuyor da trail antrenmanı yapmaya yeni başladı. Tam olarak endişe ettiğim kısım da bu: Zor bi parkur, koşan insan için çamur tam bir baş belası ama bütün bunları söylememe rağmen gitti 28k'ya kayıt yaptırdı :D

Teşekkürler değerli bilgileriniz için ^^
  • chicha  (18.01.18 18:00:23)