format sonrası iTunes yüklenmiyor, hizmet paketi vs diyor. win7=)

Öncelikle tablet sayesinde artık foto atmak ve torrent, şifre vs işleri hariç kullanmadığım bilgisayar kendini hatırlatmak için çöktü. son formatı atalı en az 3 yıl olduğu için unutmuşum, neyse zar zor attım, ama yazdığım gibi iTunes yüklenmiyor. Tabii win 7 ultimate'ten anlaşılacağı üzere bilg külüstür, cd de orjinal değil. Fakat format öncesi iTunes yüklüydü ve kullanıyordum, o zaman nasıl yapmışım hiç hatırlamıyorum. Eğer halâ masaüstü kullanan ve hatırlayabilen varsa lütfen ne yapmam gerektiğini söyleyebilir mi? Çünkü yedekleme, vs hepsi için iTunes lazım şu an.

Son sürüm değil de eski sürümlerden birini yüklemeyi dene. Ya da iTunes in kurulmama nedeni .net framework gibi bir güncelleme istiyor olabilir.

(hiç sevmedim iTunesi)
  • 1adam  (18.01.18 17:14:53)
Şuradan hizmet paketini yüklemeniz gerekli (SP)

support.microsoft.com
  • himmet dayi  (18.01.18 17:39:24)
İşte o istediklerini ben bilmiyorum nasıl yapacağımı, o yüzden ne yapayım diye duruyorum böyle. Eski sürümü yükledim önce aslında ama açmadı, 'itunes was not installed correctly error 7 error 127' hatasını verdi.

  • mslny  (18.01.18 17:45:37)
@himmet dayi, o linke basınca indir kısmında birçok dosya çıkıyor, tümünü mü indiricem?

  • mslny  (18.01.18 17:47:43)
Windows7 64 bit ise şunu: windows6.1-KB976932-X64.exe
Windows7 32 bit ise şunu: windows6.1-KB976932-X86.exe

Bilgisayarım'a sağ tıklayıp özellikler'e basarsanız windows'un 32 mi 64 mü olduğunu görebilirsiniz.
  • himmet dayi  (18.01.18 17:57:25)
@himmet dayi, linkten yazdığınız dosyayı indirdim ve yüklendi, çok teşekkür ederim=) Bu gidişle 1-2 soru daha sorucam ama bugünlük bu kadar.

  • mslny  (18.01.18 22:52:14)