[]

bana tablet bulalım

kullanılacak yerler
netflix
Mail işleri
busuu duolingo gibi appler
youtube
Instagram, tumblr, facebook vb


Öncelikle gönlüm android bir şey istiyor. Tablet piyasasından uzun zamandır haberim yok ama android olunca da minimum 2gb ram olması gerek ki düzgün çalışsın diye düşünüyorum. 3 gb ramli olanlar falan da ipad'den sadece biraz ucuz. O kadar para verince de ipad alayım diyorum. ama çok önemli olmayan bir alan için o kadar da para vermeye gerek yok, ikinci el bakayım diyorum ama ikinci eller de ucuz olmayınca, sıfırını almaya karar verdim. Neyse tabletlerle ilgisi olanlar şuna dikkat et, şu markadan uzak dur, şu seni memnun eder vb diyeniniz olursa çok makbule geçer.
Danke

 
xiaomi mipad 2


  • orpheus  (17.01.18 23:38:29) 
iPad Pro ve Surface yalnızca profesyoneller için. Sonuçta açıp çizim yapacağım, Autocad kullanacağım demiyor arkadaş.

Android tabletler konusunda bilgim yok.
  • osmanyueksel  (18.01.18 02:11:45) 
vallaha tablet konusunda ipad'den gerisi bana yalan geldi.
android tablet de kullanma şansım (şans demeyelim gerçi ona :)) oldu ama ipad'in düzeni hiçbirinde yok.

telefonda 3 senedir kullandığım iphone 6 öldükten sonra tercihim android olacak ama tablette sanırım ipadden vazgeçmeyeceğim.

benim tavsiyem bütçeni en az zorlayacak ipad modelini seçmek.
  • teritori  (18.01.18 09:31:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.