Google Reklam Şikayet

Şu ilanı nereye şikayet edebilirim? Sadece Google değil TİB'e de şikayet etmek istiyorum. Annemle ya da kardeşimle falan bir şey bakıyor olsam internetten ayıp yani.

Cambalkon güzel bişi bence.

  • binder dandet  (17.01.18 18:39:48)
google reklamları kullanıcı endekslidir

  • regardless of what they say  (17.01.18 18:41:35)
google reklamlari en basit anlatimi ile seninle alakali sonuclari cikarir genelde... yine de sikayet edebilirsiniz google'a ve tib'e

  • kamyonsans  (17.01.18 18:42:36)
Google reklamların kullanıcı aramasıyla alakalı olması önemli değil, kullanılan dilden dolayı şikayet edebilirsin dilersen. Oradaki çarpılardan birine basınca böyle bir opsiyonun çıkması lazım.

  • whoosie  (17.01.18 18:45:17 ~ 18:45:32)
ad blocker işini görür.

  • idexo  (17.01.18 18:47:15)
sen google'da "sikim nasıl 2 saat sert kalabilir" diye arama yaparken annen veya kardeşin odaya girince ne yapmayı düşünüyorsan onu yap :) bu reklamların hepsi kullanıcı endeksli... senin arama ve tarama geçmişine göre keywordlerle belirleniyor. yani sen penisim... diye başlasaydın penisli reklam alacaktın ama sik diye arama yaptığın veya sikli bir sitede gezdiğin için sikli bir reklam aldın kısacası. bunu ben demiyorum, reklam algoritması diyor.

  • Tears of Devil  (17.01.18 19:33:28)
Arkadaşlar google'ın kişisel reklam yayınladığını ben de biliyorum. Amazondan hepsiburadadan bir şey bakıyorsunuz on gün takip ediyor baktığınız şey sizi. Herhalde viagra aramış olsam bana niye böyle reklam çıkıyor diye gelip duyuruya sormazdım. Ay ne derler şimdi bana viagra mı aratmış derler diye de bir kompleksim olmasına sebep olacak bir durum olmadığı gibi olsa söyleyecek kadsr da kendiyle barışık bir tipim çok şükür. O ilanı veren hayvanoğlu hayvan gibilerinin bu ülkede bir yerlere gelmesi zoruma gidiyor. BTK ya bildirdim. Google denen ayının da hiçbir iletişim yolu yok. Adwordsu aradım şikayet almıyorlarmış. Bu şu demek hemoroid kelimesini arattınız diyelim. Ben de hemoroid ilacı satıyorum. İlgi çekeceğimi düşünerek ceviz sucuğu gibi bir hemoroid memesinin fotoğrafını çekip üstüne de reklam yazdım sen de söyledin pizzanı GoT'un yeni bölümünü izleyeceksin tam. Çat karşına ilan çıkıyor. Google'ın şikayet almıyoruz demesi isterse bir g*t deliği resmi olan bir ilanı ekranınıza koyabilir demek. Toplumsal ahlakı falan geçtim siz evrenselcilerin takdirini zaten beklediğim konular değil ama bireysel özgürlüğe saldırıdır birilerinin senin ekranına istediği şeyi koyabilirim demesi. Biraz da buraya çalışsın devrimciliğiniz. Artık linkedin premium alıp tüm çalışanlarına s*m iki saat havada dursun mu istiyorsun Pınar diye soracağım.. Başka yolu yok eşşoğleşşekler. O ilanı verene bir onu onaylayana iki. Cimere de yazıcam.

  • Batuhanolabilir  (17.01.18 19:36:08 ~ 19:46:30)
  • inheritance  (17.01.18 19:41:30 ~ 19:43:24)
support.google.com

Normalde sağ üst köşesinde çarpı olur oradan bu reklam ilgimi çekmiyor diyebilirsiniz ama bu reklamda yok.
Kişiselleştirilmemiş bir reklam olabilir sanırım, bir çoğunuzun dediğinin aksine google reklamları kişiselletirilmesi ile ilgili ayar sunar.
  • atom karincanin torunu  (17.01.18 19:44:12 ~ 19:44:53)
Yok abi işte çarpı yok i var sadece

  • Batuhanolabilir  (17.01.18 19:47:00)
i'ye basacaksın zaten. ordan şikayet vs. çıkıyor.

  • himmet dayi  (17.01.18 20:23:05)
daha önce porno içerikli sitelere girildiyse böyle reklamla karşılaşmış olabilirsin.

Kişiselleştirilmiş reklamları durdurabilirsin.
support.google.com
  • facebook  (17.01.18 22:51:57)