[]

Akut apandisit ameliyatı sonrası hareket edince şiddetli yanma?

tam yılbaşı gecesi akup apandisit ameliyatı oldum. 15 gün boyunca bir şey yoktu. dün yatıp kalkarken, hareket ederken dikiş bölgesinin bir ucunda içeriden şiddetli bir yanma hissi başladı. Her hareket ettğimde devam ediyor. Üç gün önce bir kan testi yaptırdım ama doktor değerlerin çok normal olduğunu söylemişti.

15 gün sonra neden böyle acılı bir yanma hissi başlar? Ciddi midir?

Not: doktor dikiş bölgesini kontrol etti. bir şeyimin olmadığını söylemişti üç gün önce.

 
bunu biz bilemeyiz ama rahatsız edici boyuttaysa hastaneye git tekrar, rontgen, ultrason falan o şekilde söyleyebileceklerini düşünüyorum.


  • Photographer  (17.01.18 21:05:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.