[]

Istanbul Restoran Tavsiyesi

Yurt disindan (Kanada) bir cift arkadasim iki ay icinde Istanbul'a gezmeye gidip Piyer Loti Caddesi - Sultanahmet civarinda kalacaklar. Nereleri onerirsiniz lokanta olarak? Modernden ziyade kebapci tarzi olabilir, Turk yemekleri odakli.

Genel olarak tarihi yarimada ve taksim/beyoglu/karakoy/galata civari tavsiyelerinize acigim, anladiniz siz beni :)


 
samatya develi


  • nodrama  (16.01.18 23:39:42) 
hem modern hem de kebap/turk yemegi odakli olarak mukellef (ya da mukellef ocakbasi) var karakoy'de. onceden rezervasyon yapmak gerekebilir gidilen gune bagli olarak.


  • buzzlightyear  (16.01.18 23:47:57) 
İstiklal'de Varka Antakya Lezzetleri var, bir akşam üstü yemeği için şık bir yer. Onun dışında meyhane olarak Yeniköy Aleko, Beyoğlu Eleos gibi yerleri de tavsiye edebilirim.
gezi planlarında Kadıköy tarafı varsa/olacaksa, Haydarpaşa Garı'nın içindeki Mythos da ortam ve ambiyans açısından güzel olabilir.

  • gochebe  (17.01.18 00:49:44) 
osmanli mutfagi derim ben. kule dibinde kiva vardi seneler once goturmustum arkadaslari, iyiydi.
bi de eger salas mekan sikinti olmaz ise tarihi karakoy balikcisi. kagitta levrek diyorum, offff offfffff

  • cooperr  (17.01.18 02:35:08 ~ 02:37:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.