[]

iphone hoparlor sesi gitti

Model 6s. ios 10.2. Youtube'da bir sarki acikti, direk tus kilidi ile kapattim. Simdi ses gelmiyor cihazdan, telefonla konusurken de ahizeden ses gelmiyor ama hoparlore alinca ses geliyor. Youtube spotify bildirim sesi vs hicbir ses yok. Hard reset yaptim, youtube'u sildim, cozum olmadi. Mecburen guncelleme yapicam. Baskaca onerisi olan var mi?
 
iphone 7 al


  • Delay Fuze  (16.01.18 22:33:15) 
Kulaklık modunda kalmış olabilir. Böyle bir durum ise kulaklığı takıp çıkarmayı dene. Olmazsa kürdanla jak girişini temizlemeyi dene.


  • ne fark eder  (17.01.18 00:53:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.