[]

Konuşmaya nasıl başlayayim ?

Merhaba birinden hoslastim (aynı ortamda uzaktan gördüm) hemen Instagramdan ekledim :) bir haftadır konuşmaya giremedim.

Ne yazacağımı bilmiyorum. Sen kimsin derse mesela ne diyeceğim :) ya da konuşmaya nasıl girecegimi de bilmiyorum
Siz nasıl yapıyorsunuz.

Kadın kisisiyim yas 26 :)

 
sen "selam :)" de gerisi gelir zaten.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (16.01.18 21:09:35) 
Palve +1

Erkek olsan o kadar kolay olmazdı ama
  • kablelvuku  (16.01.18 21:12:10) 
tanışmak için.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (16.01.18 22:07:06) 
story veya post'lardan yola çık paylaşım yapıyorsa, oradan yürünüyor bol bol. atıyorum orman fotoğrafı paylaşıyorsa ne güzel bir yer, neresi burası vs. diyip oradan devam etmesini umabilirsin.


  • yaraticinick  (16.01.18 22:13:45) 
Böyle yapma işte
Yanlış yoldasın

  • benaslindayohum  (16.01.18 22:24:21) 
Yapmıyorum.


  • i m cool with that  (16.01.18 22:33:54) 
kusura bakma da senden bi cacık olmaz 26 yaşında kadınsın erkeklere nasıl yaklaşman gerektiğini burdan soruyorsun


  • regardless of what they say  (16.01.18 22:49:25) 
Yahu yuzyuze konuşmuyoruz ki sanal bir yerden yurumek yaptığım bir şey değil o yüzden bilemiyorum nasıl konuşmaya çalışayım. Yani terslenme ihtimalim de var. :( Bar da değiliz ki çakmağın var mı diye sorayım :))


  • burchak  (16.01.18 23:29:25) 
"Bar da değiliz ki çakmağın var mı diye sorayım"

İşte cevap burada. Diğer arkadaşların dediği gibi paylaştığı bir hikayeden yada fotodan yürü. Sen mesajı attığın an fotona bakacak, hmmm derse olumlu bir cevapla geri dönecek.

Olumlu görmezse oralı olmayabilir.
  • infernalcadre  (17.01.18 10:16:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.